Омивачі лобового скла на момент покупки не працювали по причині негерметичності трійника-зворотного клапана на форсунці з водійської сторони. Ніби нічого страшного, але після заміни виявилось, що форсунки забиті: зліва щось там сочилось, а права взагалі ніяк не продувалась/не проливалась.
Тоді відновити прохідність форсунок вдалось за допомогою очисника гальм. Хоча права форсунка лила доволі слабо, і це особливо некомфортно на високих швидкостях, коли струмінь омивайки ледве дибиває вище щітки склоочисника. Мда.
Трохи поїздивши помітив іще одну проблему: якщо довго не користуватися омивайкою, то при першому включенні насос довго прокачує рідину. Тобто зворотні клапани не тримають і рідина омивача стікає в бачок. І з цього випливає два жирних мінуси:
От якраз друга проблема і проявилась двічі після декілька тижневого простою авто. В перший раз подумав, що рідина дуже ге попалась (купувалась в епіку якусь не найдешевша), а вдруге закисло вже з зимовою від liqui moly. Ну і під час лазянь до форсунок і клапанів, отой клапан який мінявся відразу після покупки, розвалився знову. Ну ладно, треба з цим щось робити.
В першу чергу поліз шукати в залєжах форумів статті з схожими проблемами і таки вони є. Правда там виною була зимова омивачка і в основному при роботі підігріву форсунок (типу засихає омивачка в форсунках). Ну а клапани це головний біль, якщо не гірше.
На основі прочитаного було вирішено трохи "модернізувати" систему і для цього було замовлено:

Відповідно це все добро вживляється на місце штатних клапанів з трійниками. Відповідно: правий клапан замінюється на кутник і перед ним зворотній клапан, а лівої сторони клапан-трійник міняється на кутник і зворотній клапан як і з правої сторони. Отримане діло підключається до трубки від насоса через у-подібний трійник. Для монтажу цілком достатньо наявної під капотом трубки (хоча перед цим було куплено 2м трубки, які не пригодилися).
Результат зправа:
І результат зліва:
Перед тим як все підключити кожна форсунка окремо була очищена і перевірена на якість розпилу. Ну і потім все разом. Результат по якості розпилу краще ніж було до цього, але все ж не ідеально, хочеться щоб били форсунки вище на скло (нагадаю, далі форсунки не передбачають регулювання струменя).
Результат:
А найголовніше, що після трьох денного простою, під час використання омивача скла спочатку на скло попадає омивачка і тільки потім по ньому труть щітки, тобто рідина не стікає в бачок. Побачимо чи на довго вистачить запчастин від богоподібної тайоти.
Ціна питання 350 UAH,