Renault Logan (2G) (Робочка)

Нові покришки

Я їжджу на Renault Logan (2G), Toyota Camry (XV50)
Кривий Ріг, Україна

По кілометражу вже треба було б раніше змінити, але але але.....

Добре шо організація дала гроші на гуму)

Взяв всесезонку,хоча в ці ігри у всесезонні шини я не вірю. Зимні є зимні, а в літо краще літніх немає нічого.ну, не я ж за них платив)

Цінник за преміорі за 4 шини 185/65/15 вийшов 6600 плюс шиномонтаж 660

Відразу заїхав на розвалсходження і перевірку по ходовці.




Схожі компанії

«Шини та Диски»

Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 65000 км.
Опубліковано: сьогодні о 09:45
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Chevrolet Nubira
Норм резина
Не така шумна як пАпЄрЄднікі від Преміорі
Зиму відкатав,в снігову кашу і голольод треба трохи акуратніше ніж на зимі,але вцілому ніде не став,нікуди не влетів
А за такі гроші, то цілком може бути
сьогодні о 10:28