Honda Accord (8G) (one of one CU2🇺🇦🇯🇵)

Прошивка проца панелі приладів

Я їжджу на Honda Accord (8G)
Одеса, Україна

прошивка проца (остання версія на момент випуску) 

пазки безпеки стала інша піктограма та інше ближче до 9го кузова)) файна гарно красивааа




БУЛО ось так)




Стало так))









Мені подобається))

ошибок нєма все гарно))

Трошки процесу @Uns8ted дякую за супровід




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 20:19
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Subaru Forester (SJ)
Дякую, тепер я знаю, що у мене був рест - лох
1
сьогодні о 17:14