прошивка проца (остання версія на момент випуску)
пазки безпеки стала інша піктограма та інше ближче до 9го кузова)) файна гарно красивааа
БУЛО ось так)
Стало так))
Мені подобається))
ошибок нєма все гарно))
Трошки процесу @Uns8ted дякую за супровід
1