Якщо не використовувать гальма, то можно досягти 11л на 100км. Ні, я не створював перешкод рухаючись 30кмч, скоріше використовував пальне раціонально. Рухаючись містом заздалегідь переходив на гальмування двигуном, не крутим двигун без потреби вище 2000об. Звісно якщо мова йде про економію пального, то це не та машина.
Навіть GTI буде більш ощадливим. Зазвичай витрата складає від 14.5 до 17.5, якщо користуватись тим, для чого авто було створене - динамічна їзда. Якось так. Але якщо зачаїтись, то можно видавить 11л, а може в кого хвате терпіння то і менше..
У мене (споряджена теж півтори) з витратою приблизно так само. Раз вичавив (не спеціально, просто настрій був легко котитись) 9,5 по трасі, але в нормальному режимі 10-11. Правда, в неділю один пасат ззаду захотів, щоб я йому звільним смугу, ну я і звільнив, тільки трохи не так, напевно, як він сподівався ))) Так от, при 200 км/год ти прямо бачиш, як рухається стрілка бензобаку )))
А по місту 15-20.
Чудес не буває, маса і потужність визначають. Так, більш ефективний інжектор з прямим впорскуванням і новіша коробка дадуть економії який літр-другий, але вагу все рівно розганяти потрібно.
В 13-16 вірю ))
Але мені це байдуже ))