Volkswagen Golf R Mk7 (Р-ка)

Витрата пального 11л на 100км

Я їжджу на Volkswagen Golf R Mk7, Volkswagen Tiguan (3G)
Полтава, Україна


Якщо не використовувать гальма, то можно досягти 11л на 100км. Ні, я не створював перешкод рухаючись 30кмч, скоріше використовував пальне раціонально. Рухаючись містом заздалегідь переходив на гальмування двигуном, не крутим двигун без потреби вище 2000об. Звісно якщо мова йде про економію пального, то це не та машина. 
Навіть GTI буде більш ощадливим. Зазвичай витрата складає від 14.5 до 17.5, якщо користуватись тим, для чого авто було створене - динамічна їзда. Якось так. Але якщо зачаїтись, то можно видавить 11л, а може в кого хвате терпіння то і менше.. 





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 19:31
9 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volkswagen Golf Mk7
В мене на 1.8 від 10 до 15 по місту. Але львів то поганий приклад, бо часто середнятшвидкість 10-20км по місту
вчора о 21:52
Efte_
В мене на 1.8 від 10 до 15 по місту. Але львів то поганий приклад, бо часто середнятшвидкість 10-20км по місту
Efte_, те саме. Кожні 50м світлофор, пішохід, або просто вирви)
сьогодні о 00:19
Я їжджу на Lexus IS II
11 літрів це багато для 2 літра.
вчора о 19:59
Andronov
11 літрів це багато для 2 літра.
Andronov, Справа не в об'ємі, а в конях, яких треба кормити. І в масі, а в нього, якщо вірити інтернетам, споряджена під півтори тони.
У мене (споряджена теж півтори) з витратою приблизно так само. Раз вичавив (не спеціально, просто настрій був легко котитись) 9,5 по трасі, але в нормальному режимі 10-11. Правда, в неділю один пасат ззаду захотів, щоб я йому звільним смугу, ну я і звільнив, тільки трохи не так, напевно, як він сподівався ))) Так от, при 200 км/год ти прямо бачиш, як рухається стрілка бензобаку )))
А по місту 15-20.
Чудес не буває, маса і потужність визначають. Так, більш ефективний інжектор з прямим впорскуванням і новіша коробка дадуть економії який літр-другий, але вагу все рівно розганяти потрібно.
вчора о 21:49
Я їжджу на Volkswagen Jetta VII
ROst.ADventure
Andronov, Справа не в об'ємі, а в конях, яких треба кормити. І в масі, а в нього, якщо вірити інтернетам, споряджена під півтори тони. У мене (споряджена теж півтори) з витратою приблизно так само. Раз вичавив (не спеціально, просто настрій був легко котитись) 9,5 по трасі, але в нормальному режимі 10-11. Правда, в неділю один пасат ззаду захотів, щоб я йому звільним смугу, ну я і звільнив, тільки трохи не так, напевно, як він сподівався ))) Так от, при 200 км/год ти прямо бачиш, як рухається стрілка бензобаку )))А по місту 15-20.Чудес не буває, маса і потужність визначають. Так, більш ефективний інжектор з прямим впорскуванням і новіша коробка дадуть економії який літр-другий, але вагу все рівно розганяти потрібно.
ROst.ADventure, а ще повний привід, я на передньому зранку по Київу в центрі привозив 10.5, це я возив тещу , а там будь-яке прискорення це крик..а взагалі якщо беремо такі авто то в ж..пу росхід, головне емоції. Їздив тиждень на jetti mk7 з повним привідом, звісно їх в оригіналі не буває:)) і турбою is 38 на 2-му Stage то Вишгород-Лук'янівка-м.Бориспільська вкладався в 10.5-11. Може японці і більш економічні :))
вчора о 22:57
Я їжджу на Lexus IS II
ROst.ADventure
Andronov, Справа не в об'ємі, а в конях, яких треба кормити. І в масі, а в нього, якщо вірити інтернетам, споряджена під півтори тони. У мене (споряджена теж півтори) з витратою приблизно так само. Раз вичавив (не спеціально, просто настрій був легко котитись) 9,5 по трасі, але в нормальному режимі 10-11. Правда, в неділю один пасат ззаду захотів, щоб я йому звільним смугу, ну я і звільнив, тільки трохи не так, напевно, як він сподівався ))) Так от, при 200 км/год ти прямо бачиш, як рухається стрілка бензобаку )))А по місту 15-20.Чудес не буває, маса і потужність визначають. Так, більш ефективний інжектор з прямим впорскуванням і новіша коробка дадуть економії який літр-другий, але вагу все рівно розганяти потрібно.
ROst.ADventure, вага так потужність тут ні до чого. Бо є крузак з потужністю 170 коней і розхід там під 20 літрів. У мене вага 1700 кг і розхід по місту 9 з лишнім 2.5 літра v6
вчора о 23:12
Я їжджу на Audi S3 (8V)
Andronov
ROst.ADventure, вага так потужність тут ні до чого. Бо є крузак з потужністю 170 коней і розхід там під 20 літрів. У мене вага 1700 кг і розхід по місту 9 з лишнім 2.5 літра v6
Andronov, менше 12 літрів в мене іс не їв, у знайомого виходило менше 10 отримати но в нього задній привід, так що якщо у тебе на повному 9 то це або ляля або ну прям страх на газ натиснути, якщо задній то ще окей, повірю при спокійній їзді. Стосовно коней, ну це взагалі мимо, як це не впливає на росхід коли на 300 силах там десь 40-50 л/годину при газ в підлогу, а вже на 400 там вже під 100 л/годину, це якщо газу взагалі не давати то потужність не впливатиме, но коли турбіна дає то чудес не бува, треба більше бензину. На такій машині без проблем можна і 10 зробити і менше розвід, я для експерименту пробував, но як і каже автор, якщо використовувати за призначенням то росхід під 20л і це абсолютно нормально.
сьогодні о 15:06