ЛуАЗ 1302 (Волинка)

ГРМчик

Я їжджу на ЛуАЗ 1302, MINI Clubman S (2G), Volkswagen Sharan Mk1
Кам'янець-Подільський, Україна

Прийшов час і до грм, багато всякого ще робилось, але ні фоткати ні викладати нема бажання якщо чесно)))










Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 18:44
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.