Nissan Leaf (1G) (⚡Ліф⚡)

Додатковий футляр для окулярів

Я їжджу на Nissan Leaf (1G)
Кам'янське, Україна

Але ж в Ліфі є дуже добре та зручно розташоване місце для зберігання окулярів скажете ви... І будете цілком праві. Так воно і є і зручно розташоване і зручне саме відділення.



Штатне місце для зберігання окулярів, розташоване в зручному місці і ним зручно користуватись

Але, наприклад, в мене в автомобілі зазвичай двоє окулярів, перші від осліплення в темну пору, другі від ультрафіолетового випромінювання, а буває і треті коли підбираю в яких краще керувати автомобілем. Тож другі зазвичай ховаються в нішу під підлокітником, не скажу що воно не зручно, але все ж таки займає місце і поряд з окулярами вже не все можно покласти щоб їх не подряпати. 

Тож бачив  рішення з додатковим футляром для окулярів на фото і вирішив спробувати у себе пристосувати місце яке теж зручне та не буде заважати.


Ця ніша буде місцем встановлення додаткового очечника


Придбав додатковий очечник


Такий комплект


Вигляд футляру з середини


Починаємо прикидувати та монтувати, для зручності я знімав верхню частину ущільнювача двері, та було побоювання щоб не зачіпити саморізами шторку безпеки яка ховається в тому місці під обшивкою стелі


Попередня прикидка місця розташування


Відкладаємо планочку з комплекту зі зворотньої сторони та монтуємо за допомогою саморізів



Ставимо декоративні заглушки які закривають кріплення


Кінцевий результат

Результатом задоволений, єдине що окуляри якоїсь специфічної форми та глибини можуть не влізти саме в цей очечник, але в мене досить великі майже квадратні окуляри влізли.

Тепер місце яке пустувало при справі і вивільнилося місце у ніші підлокітника. І з естетичної точки зору співпадає навіть по кольору пластику і здається заводським рішенням як на мій скромний погляд.


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 353 UAH,
Опубліковано: вчора о 18:31
Подія: 23 червня 17:53
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.