Але ж в Ліфі є дуже добре та зручно розташоване місце для зберігання окулярів скажете ви... І будете цілком праві. Так воно і є і зручно розташоване і зручне саме відділення.

Але, наприклад, в мене в автомобілі зазвичай двоє окулярів, перші від осліплення в темну пору, другі від ультрафіолетового випромінювання, а буває і треті коли підбираю в яких краще керувати автомобілем. Тож другі зазвичай ховаються в нішу під підлокітником, не скажу що воно не зручно, але все ж таки займає місце і поряд з окулярами вже не все можно покласти щоб їх не подряпати.
Тож бачив рішення з додатковим футляром для окулярів на фото і вирішив спробувати у себе пристосувати місце яке теж зручне та не буде заважати.

Придбав додатковий очечник
Починаємо прикидувати та монтувати, для зручності я знімав верхню частину ущільнювача двері, та було побоювання щоб не зачіпити саморізами шторку безпеки яка ховається в тому місці під обшивкою стелі



Результатом задоволений, єдине що окуляри якоїсь специфічної форми та глибини можуть не влізти саме в цей очечник, але в мене досить великі майже квадратні окуляри влізли.
Тепер місце яке пустувало при справі і вивільнилося місце у ніші підлокітника. І з естетичної точки зору співпадає навіть по кольору пластику і здається заводським рішенням як на мій скромний погляд.