Отже, в інших авто звик користуватися безпровідним АА, музика і вейз часто. Для вольво теж заздалегідь замовив такий пристрій на усім відомому китайському ресурсі, так як штатне рішення тільки по кабелю і на половину екрану мене зовсім не влаштовувало.
Брав тут.
По акції обійшлося в 10500 грн., в принципі норм ціна за такі штуки.
Прийшло дуже швидко, за 9 днів, поки що це найшвидша моя доставка з алі.
В установці немає нічого складного, не потрібно нічого змінювати, різати провода, підключатися в can шину і т.д.. Продавець дуже швидко відповідає на питання, по установці прислав докладну відеоінструкцію.
Єдиний момент - китайці пропонують розмістити блок тут, під кермом:
І напис Airbag їхніяк не турбує, як і те, що в разі спрацювання воно полетить куди завгодно, але практично точно у водія ).
Так що було прийняте рішення запхати його в тунель, а саме сюди:
Загалом все дуже просто, вольво розбирається легко і приємно, продуманість тут у всьому.
Розбираємо отак:
Протягуємо провода, все що може тарахтіти закріплюємо, я ще обмотав в м'яку стрічку (антискрип). Перевіряємо, збираємо все назад, і от - маємо вейз на весь екран без кабеля. Зображення чітке, гарне. Перемикання між рідним інтерфейсом і цим здійснюється затисканням кнопки меню на кермі. Вимкнув автозапуск, тепер машина стартує зі штатним інтерфейсом, в місті його достатньо. А от десь далі їхати - карта і попередження про камери дуже зручно.
Отак загалом вийшло, мені прямо подобається: