Раніше, я якось ні як не хотів авто білого кольору.
Коли почавв згадувати,що купав авто ще 500 ка. тому, то згадуючи свого батю(міцного бажаю, многіе лета), шо Він каже:" шо на білому авто
кольору менше всього помітно пил."
У самого мене у гардеробу більше чорного кольору футболок,мастерок,штанів,або темно сірого,я помітив крайній час.
А може таке собі звичайно співпадіння...