Я доволі часто катаюсь по ґрунтових дорогах, а тому машина майже постійно засрана) Особливою проблемою була відсутність бризковиків. Грязюка доволі сильно летить на задній бампер та на пороги і двері. Тому ідея поставити бризковики була в голові вже давно.
Спочатку дивився шо є у нас, а також на аліку. Варіанти мені не дуже сподобались, бо самі бризковики були маленькі + в деяких варіантах треба було щось свердлити, а я не дуже хотів. В якийсь момент я зайшов на сайт WeatherTech і побачив, що у них є відповідний варіант. Установка без свердління, і самі бризковики доволі великого розміру. Єдиний нюанс - це ціна. За передні і задні вони хочуть $159.90 без доставки.
Я трошки засумував, але тримав в голові, що варіант в мене є.
Одного зимового вечора я сидів на ebay, коли шукав собі оригінальні подушки двигуна, та випадково згадав про ці бризковики. Ввів назву в пошук і знайшов 2 лоти у одного хлопця. За передні і задні він просив по $50. Мені вдалось сторгуватись до $35. + доставка обійшлась десь в доларів 20 (коробки доволі великі). Тобто сумарно я заплатив $90. Все одно не дешево, але це саме той варіант, що я хотів.
Саме встановлення доволі просте. Як я казав, дірки робити не треба, просто поставити згідно інструкції і все. Саму інструкцію теж пофоткав. Може комусь буде цікаво
Бризковики виглядають доволі масивно, тому декому можливо не сподобається. Але зі своєю роботою справляються ідеально. Грязюка на двері, пороги і бампер більше не летить.
Ставив жорсткі, - не витримують зимові навантаження!