Jeep Cherokee (KL) (Cherokee)

Передні і задні бризковики WeatherTech

Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Вінниця, Україна

Я доволі часто катаюсь по ґрунтових дорогах, а тому машина майже постійно засрана) Особливою проблемою була відсутність бризковиків. Грязюка доволі сильно летить на задній бампер та на пороги і двері. Тому ідея поставити бризковики була в голові вже давно. 






Спочатку дивився шо є у нас, а також на аліку. Варіанти мені не дуже сподобались, бо самі бризковики були маленькі + в деяких варіантах треба було щось свердлити, а я не дуже хотів. В якийсь момент я зайшов на сайт WeatherTech і побачив, що у них є відповідний варіант. Установка без свердління, і самі бризковики доволі великого розміру. Єдиний нюанс - це ціна. За передні і задні вони хочуть $159.90 без доставки.



Я трошки засумував, але тримав в голові, що варіант в мене є.
Одного зимового вечора я сидів на ebay, коли шукав собі оригінальні подушки двигуна, та випадково згадав про ці бризковики. Ввів назву в пошук і знайшов 2 лоти у одного хлопця. За передні і задні він просив по $50. Мені вдалось сторгуватись до $35. + доставка обійшлась десь в доларів 20 (коробки доволі великі). Тобто сумарно я заплатив $90. Все одно не дешево, але це саме той варіант, що я хотів. 




Саме встановлення доволі просте. Як я казав, дірки робити не треба, просто поставити згідно інструкції і все. Саму інструкцію теж пофоткав. Може комусь буде цікаво








Бризковики виглядають доволі масивно, тому декому можливо не сподобається. Але зі своєю роботою справляються ідеально. Грязюка на двері, пороги і бампер більше не летить.










Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#cherokee , #jeep , #WeatherTech , #Бризковики
Ціна питання 90 USD,
Опубліковано: вчора о 19:49
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Без коліс :(
Яка там еластичність?
Ставив жорсткі, - не витримують зимові навантаження!
сьогодні о 06:56
Автор Я їжджу на Jeep Cherokee (KL)
Alek_griz
Яка там еластичність?Ставив жорсткі, - не витримують зимові навантаження!
Alek_griz, не сказав би, що еластичні сильно, бо сам пластик доволі товстий
сьогодні о 21:22