Audi A6 Avant (C6) (3-х літровий Турбо-Геееенч)

Задні втулки стабілізатора

Я їжджу на Audi A6 Avant (C6)
Україна

По дорозі з'явився мілкий грохіт позаду, а його не має там бути)

Розкачати машину, знайшли задні втулки стаба...трохи розбиті ..





Вирішив замовити якісь прості, бо в планах на майбутнє закинути на зад весь новий, нормальний комплект сайленблоків з втулками.



Я гадаю, як міняти описувати не треба)

Головне помити-витерти стаб, під високою




Отака різниця з новими)))






Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 307986 км.
Опубліковано: 24 червня 09:13
Подія: 23 червня 14:04
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Chevrolet Nubira
Скільки по часу і пробігу вистачило не відмічали собі?
Бо поставив собі у лютому 25го нові втулки CTR
Пройшло 16 місяців і 15000км.
Правда трохи того літа поїздив гірським Карпатським бездоріжжям...
Вже на сервісі кажуть люфтять.
Зад бубонить на мілких нерівностях.
24 червня 10:34