По дорозі з'явився мілкий грохіт позаду, а його не має там бути)
Розкачати машину, знайшли задні втулки стаба...трохи розбиті ..
Вирішив замовити якісь прості, бо в планах на майбутнє закинути на зад весь новий, нормальний комплект сайленблоків з втулками.
Я гадаю, як міняти описувати не треба)
Головне помити-витерти стаб, під високою
Отака різниця з новими)))
Бо поставив собі у лютому 25го нові втулки CTR
Пройшло 16 місяців і 15000км.
Правда трохи того літа поїздив гірським Карпатським бездоріжжям...
Вже на сервісі кажуть люфтять.
Зад бубонить на мілких нерівностях.