Lexus IS II (Executive )

Сплітер, готово

Я їжджу на Lexus IS II
Tiel, Netherlands

Всім привіт. Сплітер готовий, відео ще не готове тому лише 3 фото

Висота вийшла 8см до сплітера


Тепер 100 відсотків треба на пороги брати накладки

Бо виглядає не закінчено.


Також сплітер буде допрацьовуватись, я хочу бокові закрилки, щоб візуально розширити бампер.

Прийшлося підняти передок на 3 міліметра 😄 і цього покищо достатньо. Хочеться ще нижче, але можуть виникати проблеми на лежачих пц.


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: вчора о 01:02
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ну нарешті, вигляд має, мені здасться що бокові закрилки не будуть вписиватися в дизайн.

А що там по димоходам? Будешь робити коротше чи ні?
вчора о 09:07
Автор Я їжджу на Lexus IS II
EddyPrime
Ну нарешті, вигляд має, мені здасться що бокові закрилки не будуть вписиватися в дизайн. А що там по димоходам? Будешь робити коротше чи ні?
EddyPrime, закрилки приміряю, буде видно точніше потрібні вони чи ні. По димоходу, став коротший на 2см. Там ще має бути задній дифузор який зїдає 4см труби. Але чи я його буду ставити то питання відкрите, бо щось він мені не сильно до душі.
вчора о 09:13
А як такі дорпрацювання проходять ТО? Нема проблем? В Бельгії і Голандії ТО пройти важче ніж в Німеччині.
1
вчора о 07:12
Автор Я їжджу на Lexus IS II
Crayfish
А як такі дорпрацювання проходять ТО? Нема проблем? В Бельгії і Голандії ТО пройти важче ніж в Німеччині.
Crayfish, немає проблем зовсім. Автомобіль проходить APK кодного року. Є всі документи та сертифікати на вихлоп та підвіску. Одного року була проблема але з моєї сторони. Те що авто на офіційному дилері Lexus, під час проходження APK не зміг заїхати на ролики щоб провірити гальма, через дуже низький бампер. То прийшлося шукати інший сервіс😄. Але Lexus навіть грошей не взяли з мене. По закону наприклад вихлоп у Нідерландах має мати звук 95 дб а модифікований 97 дб. Мій по документах має 98 дб. Але проблем ще не було. Поліція тут лояльна. Але якщо ти вже будеш нагліти і вирізати каталізатори, то можна і попасти.
вчора о 09:01