Всім привіт. Сплітер готовий, відео ще не готове тому лише 3 фото
Тепер 100 відсотків треба на пороги брати накладки
Бо виглядає не закінчено.
Також сплітер буде допрацьовуватись, я хочу бокові закрилки, щоб візуально розширити бампер.
Прийшлося підняти передок на 3 міліметра 😄 і цього покищо достатньо. Хочеться ще нижче, але можуть виникати проблеми на лежачих пц.
А що там по димоходам? Будешь робити коротше чи ні?
👍