Замінено ліхтар, товар упакований якісно і проблем не бачу. З плюсів хочу відмітити що лампочки вже були в ліхтарі а не потрібно було переставляти зі старого. Едине що хром накладка переклеїлася на новий, але я не полюбляю цю циганщину тому зроблю трохи пізніш антихром.
Взагалі вигляд має, і оптика тут на рівні: не кожен виробник за таку вартість авто надає лінзовану оптику на галоген лампи. Іншими словами ви придбаєте собі лед лампи і буде світло на рівні bi-led. Вважаю це плюсіком.
Нажаль фото не зробив, але кондиціонер не працював як потрібно. Загнав на сервіс, знайшли що на радіаторі під капотом(конденсері), ущільнюючі кільця зносилися. Під шестиграник на 8 викрутив майстер, замінив і закрутив. По вартості 400 кільця і замивання з заміною, 300 за діагностику( надути повітрям), 400 заправити і фреона 500грам за 800 грн. Як на мене топ, не дорого і сто раджу. Скоро буду встановлювати магнітолу, якщо є ще власники цих пепелаців в Україні - відгукніться!