Зламалась зетка, потрібно було або ремонтувати її, або обрати якийсь піджоп. Дивились "ланоси в добрі руки" і узбєксії. Обрав це авто бо виглядало прикольно на фото і за вартість авто функцій було достатньо. Ціна була 2.5, зторгувалися з перекупами за 2.3. Одразу придбав задній лівий ліхтар( 50 уе) і замовив андроід магнітолу з камерою заднього виду(150уе). Короче тачка на газу, одразу відмовився від нього, бо воно само по собі на фоні зетки економне. Вигляд в неї ржачний але прикольний, викликає посмішку. Мабуть тому її друга назва Смайлі.
По факту гальма туфтові, потрібно їх обслужити і замінено наконечнік тяги(300 грн). Роблю все сам зазвичай, довіри до сервісів не маю бо працюю на сервісі.
|
заміна заднього ліхтаря
23 червня 23:12
10
0
|
Неприємності > поломка | 10 0 |