Всім привіт!
Нарешті дійшли руки і до капота, який не замикався через відсутність троса. Хотів купити Б/В тросик на розборці, але 350 грн за нього, як на мене, дорого.
Тож, в Епіцентрі були закуплені наступні запчастини:
Для початку скинув двірники. Відкрутив дві гайки на 14, запшикав KV-40 і, трошки почекавши, голими руками зняв повідці.
Далі можна знімати пластиковий захист. Треба відкрутити декілька пластмасових гвинтів, щоб фіксатори не чіплялися за кузов, потім зняти резиновий ущільнювач. Далі деталь просто «виїжджає» в сторону двигуна.
Відкрутивши два гвинти на 10, знімаю замок капота.

Замок попшикав тим же KV-40, пошкрябав щіточкою, місце тертя в механізмі попшикав силіконкою.
На фото видно, що "корито" під жабо дуже брудне, пропилососив та протер.
Просунув трос в замок, зробив петлю, яку затиснув подвійним такелажем.
За водійською стійкою є технологічний отвір, кудою просунув тросик.
В салоні зробив велику петлю для зручності, затиснув одинарним такелажем. Ну і заховав подалі від ніг.
Прикручую замок, налаштовую положення штирька на капоті, послабивши 2 гайки на 10, перевіряю роботоздатність.
Все працює, збираю до кінця, нарешті замикаю капот)
1
1