Renault 21 (Nevada )

Трос капота або лютий колгосп)

Я їжджу на Renault 21
Україна

Всім привіт!

Нарешті дійшли руки і до капота, який не замикався через відсутність троса. Хотів купити Б/В тросик на розборці, але 350 грн за нього, як на мене, дорого.
Тож, в Епіцентрі були закуплені наступні запчастини:

Сталевий трос



Такелаж подвійний



Такелаж одинарний


Для початку скинув двірники. Відкрутив дві гайки на 14, запшикав KV-40 і, трошки почекавши, голими руками зняв повідці.



Далі можна знімати пластиковий захист. Треба відкрутити декілька пластмасових гвинтів, щоб фіксатори не чіплялися за кузов, потім зняти резиновий ущільнювач. Далі деталь просто «виїжджає» в сторону двигуна.

Відкрутивши два гвинти на 10, знімаю замок капота. 




Залишок старого троса навіть не тримався


Замок попшикав тим же KV-40, пошкрябав щіточкою, місце тертя в механізмі попшикав силіконкою.



На фото видно, що "корито" під жабо дуже брудне, пропилососив та протер.


Просунув трос в замок, зробив петлю, яку затиснув подвійним такелажем. 


За водійською стійкою є технологічний отвір, кудою просунув тросик.




В салоні зробив велику петлю для зручності, затиснув одинарним такелажем. Ну і заховав подалі від ніг.







Прикручую замок, налаштовую положення штирька на капоті, послабивши 2 гайки на 10, перевіряю роботоздатність. 




Все працює, збираю до кінця, нарешті замикаю капот)



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
##Renault , #колхоз , #Капот
Ціна питання 90 UAH, Пробіг 426257 км.
Опубліковано: 23 червня 15:18
5 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
И из-за 350 грн. за оригинальный трос стоило таким колхозом заниматься? Ладно бы небыло тросов в продаже. Но тут экономия 100-200 грн. разве стоит того?
1
23 червня 17:33
MHGBS
Andrei-Shtefan, Якщо що, то не проблема буде переробити на оригінал
MHGBS, та это понятно и хорошо. Просто как по мне, цена оригинального троса не на столько высока чтобы не поставить его.
1
23 червня 20:14
А я колись на вісімку зробив з тросика для велосипедних гальм. У нього на одному кінці свинцева "гулька", то ж нема потреби в такелажі, його потрібно лише з боку ручки.
23 червня 15:28