Ніяк руки не доходили,до роботи,яку планував зробити одразу після покупки машини.Мало того що вони трісли,так ще просіли.Після заміни амортизаторів тягнути час уже немає куди, тому замовим комплект нових пружин
Вирішив міняти самостійно,всі болти відкручуловались нормально,крім стабілізаторів.Довелося зрізати болгаркою на них гайки
Назад все збиралося скоріше,на роботу потратив чуть більше 3 годин.
Цього разу не став купувати нові стійки стабілізаторів.Якось з трудом,я їх ще зміг закрутити,правда не до кінця.Але це ніяк не вплинуло на керованість автомобіля, поки буду їздити так,можливо пізніше куплю нові,благо вони не дорогі
Ціна питання 2300 UAH, Пробіг 265500 км.
Шини 225/55/r17