Ще при купівлі автомобіля,на СТО я побачив порвані пильники на передніх амортизаторах, мені механіки сказали,їм довго не залишилось.Ну думаю певно дурниці говорить, все вони нормально працюють, тільки пильники замінити, добре що я їх не міняв, просто замотав їх поліетиленовою плівкою,так на всяк випадок. Не що давно у мене перестав працювати лівий армотизатори,вирішив замінити зразу 2.
Додатково замовив пильники
Армотизатори міняли з сусідом, кілька годин і усе готово
Також при заміні,ми зламали болт стабілізаційної тяги, тому її також під заміну
Машина стала вища, але не критично
Ціна питання 3100 UAH, Пробіг 265400 км.
1
1