Кілька років тому переїхав на нове місце. Біля хати був гараж, і перші пів року я навіть не заходив туди — бо там просто не було місця. Гори мотлоху.
Першою зимою трохи розгріб, заїхав. Пройти можна було тільки з одного боку, решту займали старі шафи і всяке таке. Але є одна хороша ідея — все, що заважає, може й допомогти. Про це далі.
Наприкінці літа 2025 року машина поїхала у Львів, і я вирішив зайнятись справою.
![фото [фото "до" — 23 вересня 2025]](https://driver.top/images/exp/2026-06-22/3d3d701d909ab6a105bc820f112ae6a3.webp)
Перший день — починаю все рухати. За ті роки поки живу тут, обжився своїм барахлом, тому по ходу прибирання доводилось його ганяти по всьому гаражу. З одного боку була пластикова вагонка, з іншого — металопрофіль, з третього — нічого. Утеплив стіни мінватою, знизу зашив щілини старими меблями — чесно, кілька разів бачив котів, які пролазили через ті щілини.

Коли обшив все ОСБ, покрасив гумовою фарбою — сірий і чорний. Сірим пройшовся двічі, бо одного разу було мало. Потім настала зима і в гаражі залишився бардак.

Ще море роботи. Але після перших плюсів — продовжив. Дві відпустки, всі суботи і купа вечорів пішли в діло.
Вирішив зробити в кутку робоче місце.

З одного боку приліпив пінопласт — той, що йде в коробках з технікою. Двері авто можна спокійно відкривати.
Зробив полиці, повісив дзеркала — вони теж були в гаражі, чекали свого часу. Додав кілька плакатів у японському стилі, бо чому ні.
Робоче місце тепер виглядає так

Купив на OLX блютуз-ресівер і колонки. З музикою веселіше. Вписались як рідні.
Додав наклейок — в стилі "з тих самих жуйок з дитинства".

Зимою почав збирати Lego Technic. Зробив для них окрему полицю.
Значок хонди трошки не такий як має бути, але вже як є
Ну і як написано в заголовку. Я зараз в процесі заливання бетонів, то в бетономішалки є місце:))
Я б там жив. Кухню додати і все.