Honda Accord (7G) (Black_Dragon)

Відновив гараж для авто. Заїхала бетономішалка

Я їжджу на Honda Accord (7G)
Україна

Кілька років тому переїхав на нове місце. Біля хати був гараж, і перші пів року я навіть не заходив туди — бо там просто не було місця. Гори мотлоху.

Першою зимою трохи розгріб, заїхав. Пройти можна було тільки з одного боку, решту займали старі шафи і всяке таке. Але є одна хороша ідея — все, що заважає, може й допомогти. Про це далі.


Наприкінці літа 2025 року машина поїхала у Львів, і я вирішив зайнятись справою.


фото [фото "до" — 23 вересня 2025]


Перший день — починаю все рухати. За ті роки поки живу тут, обжився своїм барахлом, тому по ходу прибирання доводилось його ганяти по всьому гаражу. З одного боку була пластикова вагонка, з іншого — металопрофіль, з третього — нічого. Утеплив стіни мінватою, знизу зашив щілини старими меблями — чесно, кілька разів бачив котів, які пролазили через ті щілини.


Літом в гаражі прохолодно. Ефект є.


Коли обшив все ОСБ, покрасив гумовою фарбою — сірий і чорний. Сірим пройшовся двічі, бо одного разу було мало. Потім настала зима і в гаражі залишився бардак.


бардак, який був приблизно 2 місяці



Ще море роботи. Але після перших плюсів — продовжив. Дві відпустки, всі суботи і купа вечорів пішли в діло.

Вирішив зробити в кутку робоче місце.


Старі меблі, які завжди заважали


З одного боку приліпив пінопласт — той, що йде в коробках з технікою. Двері авто можна спокійно відкривати.


Зробив полиці, повісив дзеркала — вони теж були в гаражі, чекали свого часу. Додав кілька плакатів у японському стилі, бо чому ні.


toyota MR2


Робоче місце тепер виглядає так 

нарешті розставив своє барахло

Купив на OLX блютуз-ресівер і колонки. З музикою веселіше. Вписались як рідні.

Ayrton Senna da Silva


Додав наклейок —  в стилі "з тих самих жуйок з дитинства". 


Думаю, є люди, які їх пам'ятають.


Зимою почав збирати Lego Technic. Зробив для них окрему полицю.


В хаті місця немає, тут є.

Значок хонди трошки не такий як має бути, але вже як є


Потрібно ще


Ну і як написано в заголовку. Я зараз в процесі заливання бетонів, то в бетономішалки є місце:))

думаю, їй сподобалось))



для обкладинки


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Гараж
Опубліковано: вчора о 23:23
10 1 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Шикарний гараж.
Я б там жив. Кухню додати і все.
сьогодні о 12:29
Я їжджу на Toyota Avensis III
Гарно) де такі плакати в японському стилі можна замовити?
сьогодні о 11:01
Автор Я їжджу на Honda Accord (7G)
romaxar
Гарно) де такі плакати в японському стилі можна замовити?
romaxar, алік. Але треба читати відгуки, бо буває намахалово. Також Десь ціна може бути низькою, а доставка високою. Короче треба пошерстити перед заказом.
1
сьогодні о 12:28
Отличная работа! Яму не вижу. Гараж без ямы,не гараж. Без обид.
сьогодні о 07:29
Я їжджу на Acura RDX (3G)
Алиот
Отличная работа! Яму не вижу. Гараж без ямы,не гараж. Без обид.
Алиот, а может человек подьемник поставит)
2
сьогодні о 09:11
Автор Я їжджу на Honda Accord (7G)
Алиот
Отличная работа! Яму не вижу. Гараж без ямы,не гараж. Без обид.
Алиот, задумувався над цим. Але покишо бетомішалку і без ями ремонтую))
1
сьогодні о 12:28
Одразу видно - естет.Хороша робота👌
2
сьогодні о 07:04
Я їжджу на Honda Accord (7G)
Ух яка краса)
2
вчора о 23:30