Opel Astra J (Корабель )

Падала педаль зчеплення, заміна головного циліндра

Я їжджу на Opel Astra J
Дубно, Україна

Декілька місяців їздив з проблемою 

Час від часу падала педаль зчеплення. Не повністю, десь на 1/3, відповідно зчеплення брало нижче. При справному стані по середині 

Звернувся до знайомого толкового на сто, порадив різко качнути разів 5-7 педаль коли вона "падає" і все стабілізувалося.

Їздив так пару місяців 

Сьогодні купив головний циліндр зчеплення і приступив до заміни

Зняв акумулятор, "корито",




бачок з антифризом, відкачав гальмівну рідину з бачка, від'єднав трубки які йдуть до головного циліндра (тоншу знімаєте прокручуючи і на себе, товстішу - штопорне кільце і на себе)


Дві гайки біля педалі, натиснути пассатіжами на пластикові кронштейни і витягнути зацеп з педалі (грався хвилин 20...)










Встановлення і зворотному порядку 

Уважно до патрубків (тонкого і товстого), при зйомі не забудьте поставити резинки (у мене вони лишилися на головному циліндрі, а на новому їх немає)



Прокачка зчеплення: залив гальмівну рідину, качнув педаль рукою оскільки вона падає поки що, тоді натиснули вниз і тримаєте, помічник відкручує штуцер під капотом аби вийшло повітря,  закрутив штуцер - відпустив педаль (ключ на 12, перед тим знімаєте гумовий ковпачок)




Знову рукою підняли, прокачали поки не почала підніматися сама, знову натиснули в підлогу і тримаєте. Відкрутили штуцер, спустили повітря 

Так декілька разів 

Загалом все. Зібрав все до купи 

Все чудово. Покатаюся декілька днів, доповню допис 

Окреме дякую @bvv044 з телеграм каналу Astra j за підказки 🤝

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Opel Astra J , #зчеплення
Опубліковано: 22 червня 23:02
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.