Процес доволі простий
Зняв колесо, ключем на 10 відкрутив супорта, втопив поршень (використовував переставні пасатіжи оскільки спец приблуди не маю)
зняв старі
Причина нерівномірної зносу колодки з внутрішньої сторони - закисша верхня направляюча (почистив і змазав декілька днів тому коли міняв прижимні пластини, в бортжурналі попередній допис)
вкинув нові
Зібрав все до купи
Будьте уважні з гальмівною рідиною, у мене був верхній рівень, при стисканні поршня - пішла тормозуха через верх, прийшлося відкачувати шприцом з бачка)
Всіх благ!