Усім привіт) Після купівлі заїхав на першу мийку і на сонці побачив першу і єдину вмятину. Ну як там, все має бути гуд. Тому одразу поїхав до хороших хлопців у яких уже роблю свої авто більше 15 років. Все зробили, як завжди, чудово!) Далі у планах заїхати перевірити ходовку (при купівлі не чув, але який мілкий звук на специфічному покритті) і зняти сервісний інтервал, так як в травні 26го в авто була заміна мастил редукторів (оригінальна олива) і фільтра салона. Але інформацію про сервіс не робили в БК авто, воно і дивно, у таких авто мало хто уміє це робити. Їдемо далі🏎️
Пробіг 41500 км.