Кіа Ніро хороша автівка для подорожей, але от кліренс катастрофічно маленький.
На вікенд побували у Закарпатській області, десь трішки горбик на грунтовій сільській дорозі і вже черкає захист та батарею. Це погано і потребує змін, в іншому випадку можна пошкодити батарею.
Колеса 215/55/17 по штату потрібно замінити, як мінімум на 215/65/17 а можливо і 225/65/17, потрібно кидати на калькулятор шин, рахувати, цеж прибавиться вага, звідси розхід, якщо відкинути питання чи не буде десь підтирати.
Мабуть приставки не поспішають, на +3 см. Можливо в когось є досвід встановлення, що краще, алюміній чи поліуретан? Звісно після такої модернізації в поворотах буде кринити більше, для мене не критично, їжджу адекватно, відповідно до обмежень ПДР.
Пробіг 85000 км.
про ліфтування: проставки для збільшення кліренсу краще металеві, але якщо під саму пружину можна і поліуретан. якщо під пружину ставити, то треба розуміти що на розпуск амортизатор може почати працювати як обмежувач і в ці момент и йому буде важкувато. ще стабіліазтори варто подивитись - скоріш за все стійки доведеться подовжити, бо там часто амплітуда рухів в кілька см закладена (у мене на джипі після ліфта задній стаб зі стійками при вивішування колеса майже распрамляється і тримає міст розвантажуючи амортизатор, тож спочатку думав подовжити стійки, потім вирішив залишити в рідному розмірі.
3см для Ніро скоріш за все буде помітно по кутах важилів підвіски і приводів (вплине на терміни служби, можливо і не критично - наступному власнику пригод додасть). якщо всеж наважишься: після встановлення проставок треба всі сайленти важилів підвіски (і перед і зад) відпустити і протягнути в нормальному положенні (навантаженими на стоячому авто) - щоб вони без натягу в нормальному положені авто були.
Тогоріч вперше на Говерлу ходили,то спочатку машиною з Лазещини до Козьмещика своєю їхали,а наступного дня на Заросляк і нічого...потихеньку можна...а у Вас на 5см...більше...