Не давав мені спокою стан інтеркулера ( він же проміжни́й охоло́джувач повітря, яке наддувається у системі турбонаддування ). Візуально майже всі соти були замяті сторонніми предметами, скоріше за все, камінням, яке потраплято туди через великі отвори в нижній решітці бампера.
Вибір зробив на користь Nissens, якось він "на слуху" що з досвіду попередніх машин, і в принципі наче не помилився - розмір та всі кріплення підгодять стають як рідні.
Заміна не важка, саме головне зняти бампер та верхні болти внутрішнього дефлектора - вони знаходяться за підсилювачем і відкрутити можна хіба що маленьким воротком, благо в гаражі таке є в наявності.
Сподівався знайти багато листя та бруду між інтеркулером та радіатором кондиціонера, але виявилося що марно, бо їх там майже не було. Трохи розігнав пил щіткою та зібрав усе назад як було.
Додатково встановив захисну сітку в бампер позаду рідной решітки. Вийшло, як на мене, досить не погано, без колгоспу - хто не вкурсі то мабуть і не помітить ніяких змін, а для мене основне - система буле трохи більше захищена.