Skoda Octavia Mk1 (Возик)

Дверний замок

Я їжджу на Skoda Octavia Mk1
Полтава, Україна

Всім привіт! Одразу почав спадати, а потім і зовсім лопнув трос відкриття дверей з середини. Ще, машина не бачила, що двері відкриті, і коли відкриваєш двері з кнопки чи ключа, а потім відкрити і закрити фізично, то машина через декілька хвилин закривала замки. Вирішив замінити і мікрік в замку дверей, так як це поширена проблема.


Зняв карту


Сказати, що все пройшло гладко то ні, були деякі нюанси. Підрозібравши так нормально і дійшло діло відкрутити дверний замок виявив,  що там болти не під звичайний торкс, а більш багатогранний. Прийшлось їхати на базар та купляти спеціальні насадки бо з тим, що було під рукою не виходило відкрутити.


Придбаний набор


Деякими маніпуляціями був витягнутий замок.


Замок на столі


Розібрав, перепаяв і почав зворотнє збирання.


Ось де стоїть сам мікрік



Виколупуємо викруткою його



Розбираю електронну частину замка



Випалюю старі дроти мікрік а і впаяю новий



Старий винуватець, новий забув сфоткати,  він такий самий, але в кращому стані.



Новий та старий троси ручки


Замінив трос. 
Тепер зʼявився значок на панелі приладів, почало світити світло в салоні при відкритті дверей та пищати, коли забув вимкнути фари.


Значок світеться



Зібрано


Все працює, я довольний. Також була зламана ручка в салоні,  замовив обидві нові частини і замінив.


Стара ручка



Нова ручка



Нижня частина не підійшла



Перекрутив блок склопідіймача



Готово



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 900 UAH, Пробіг 203230 км.
Опубліковано: 22 червня 11:12
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.