Всім привіт! Одразу почав спадати, а потім і зовсім лопнув трос відкриття дверей з середини. Ще, машина не бачила, що двері відкриті, і коли відкриваєш двері з кнопки чи ключа, а потім відкрити і закрити фізично, то машина через декілька хвилин закривала замки. Вирішив замінити і мікрік в замку дверей, так як це поширена проблема.
Сказати, що все пройшло гладко то ні, були деякі нюанси. Підрозібравши так нормально і дійшло діло відкрутити дверний замок виявив, що там болти не під звичайний торкс, а більш багатогранний. Прийшлось їхати на базар та купляти спеціальні насадки бо з тим, що було під рукою не виходило відкрутити.
Деякими маніпуляціями був витягнутий замок.
Розібрав, перепаяв і почав зворотнє збирання.



Замінив трос.
Тепер зʼявився значок на панелі приладів, почало світити світло в салоні при відкритті дверей та пищати, коли забув вимкнути фари.
Все працює, я довольний. Також була зламана ручка в салоні, замовив обидві нові частини і замінив.