FIAT 500E EV (Харизматична табуреточка)

Перші фото

Вимив автівку ну і як же не зробити пару фотографій.










Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Опубліковано: 22 червня 10:43
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Tesla Model 3
Гарне авто, розглядаю таке дружині, трохи згодом поділіться враженнями від машинки будь-ласка)
22 червня 10:49
Yevgen_
Гарне авто, розглядаю таке дружині, трохи згодом поділіться враженнями від машинки будь-ласка)
Yevgen_, Читайте бж, він буде побудований на враженнях і моментах експлуатації. Планую дуже інфориативно підійти до цього, бо сам як шукав то мов і інформації чимало в інтернеті, але або загальна якась, або американські сайти.
2
22 червня 10:58