Основна мета з якою я купував дане авто це пересування по місту Полтава, де живу і працюю, а також поїздки на вихідні до батьків в місто Миргород, а це 105/115 км в залежності від маршруту. І от якщо пересування містом в мене не викликало ніяких побоювань то поїздка в Миргород трішки бентежила. Однак вчора був пробний заїзд, який показав, що боятися не потрібно. Їхав ввечері, при температурі до 25 градусів, з псом і складеними сидіннями та закиданим барахлом багажником (Зі складентми сидіннями в авто зявляється багажник розміром як у середнього, по теперішнім міркам, кросовера).
Пробіг 60800 км.