Прийшов час заміни гальм і гальмівної рідини
Задні і передні диски/колодки проїхали 50т.км, диски і колодки я міняв літом 2023, як добре вести бж для історії)
Спереду у мене стояли паверстопи z16 і оригінальні проточені диски, диски вже просились під заміну а паверстопи зносились відсотків на 40
Задні колодки зносились окоміром відсотків на 60, але самі диски вже були в поганому стані.
На цей раз диски я обрав Zimmermann Coat Z і колодки power stop z17
Партномери
Диски:
Колодки:
Також під це все діло замінив гальмівну жижу, злилось щось чорне зі згустками, залив Ate DOT4 SL.6
На все про все не тороплячись з перекурами я витратив 5 годин, бо ще кожен суппорт зачищав.
Після заміни обкатав по мануалу.
Звісно що гальмувати стало повеселіше і зник противний писк коли на маленькій швидкості пригальмовуєш.
Рульовий накінечник хоч і порваний але не він причина стуку, він не розбитий ще, стучить сама рульова тяга, то ж попереду заміна тяги з накінечником і певно заміна роликів і ременя бо іноді при старті посвистує.