Прийшов час ТО, в цей раз до стандартної заміни додалась ще заміна свічок
Хотів залиши Pennzoil як завжди або квакер, але як пояснив постачальник - його немає в Україні і невідомо коли буде, а те що є на ринку це залишки по оверпрайсу, то ж довелось взяти на цей раз Shell 5w30.
Фільтра як завжди:
Масляний: Mahle/Knecht OC 614
Фільтр салону: WIX WP2115
Ну і для різмоманіття взяв повітряний фільтр: Purflux A1814
Свічки пробігли з моменту заміни 45т - вирішив їх замінити просто тому що у мене лежав комплект нових Champion CCH9775.
По стану старих сказати нічого не можу бо нічого в цьому не тямлю, зазори наче не збільшились, колір судячи з того що читав неок, бідна суміш і чек через гбо.
З гбо буду розбиратись сам, викатувати карти і міняти корекції, бо ніразу ні в одному сервісі мені не обкатували карти, завжди корекції на холостому і чек через 20км.
А ще під час зливи вода стікала прям на фару з даху і фара "заплакала", все ціле, зняв кришку і чекаю випаровування вологи.
Ще щось тарабанить в ходовці - візуально порваний пильник рульового наконечника, все інше в нормі, під заміну в наступному записі.
Ціна питання 4500 UAH, Пробіг 156666 км.
А так при встановленому гбо рекомендують заміну кожні 40т, оф.регламент взагалі рекомендує заміну на 160т.км