Моя люба дружина разом з дітьми на День Батька спрезентували мені нам в автомобіль от такий чудовий органайзер.
І подушечки на підголовники )).
Також вирішив додати комфорту в бардачки і оклеїв їх маделіном.
Під кермом.
Великий бпрдачок.
Ніша в підлокітнику.
Так, є певні косяки, але мені нравиця)).
Заодно замінив фільтр салону, тая як його ніхто не міняв при потраплянні авто до неньки України.
теж такого плану маю.
хоч вигляд має, а не як оті обриги з ево килимків))