Volkswagen Tiguan (1G) (Бобік)

8. Комфорт

Я їжджу на Volkswagen Tiguan (1G)
Львів, Україна

Моя люба дружина разом з дітьми на День Батька спрезентували мені нам в автомобіль от такий чудовий органайзер.





І подушечки на підголовники )).



Також вирішив додати комфорту в бардачки і оклеїв їх маделіном.

Під кермом.





Великий бпрдачок.





Ніша в підлокітнику.




Так, є певні косяки, але мені нравиця)).

Заодно замінив фільтр салону, тая як його ніхто не міняв при потраплянні авто до неньки України.




Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Комфорт
Ціна питання 600 UAH, Пробіг 159658 км.
Опубліковано: 22 червня 09:43
Подія: 21 червня 09:19
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Volvo XC60 (2G)
органайзер топ!
теж такого плану маю.
хоч вигляд має, а не як оті обриги з ево килимків))
1
22 червня 14:58