Audi A4 (B8) (Білосніжка)

Обслуговування підвіски після зими

Я їжджу на Audi A4 (B8)
Одеса, Україна

Добрався до підвіски після зими. Очікував, що буде гірше, але відбувся легким переляком. 😊

Передні / задні амортизатори — витекли, не тримають.
Задні стійки стабілізатора — відшарування від втулки.
Верхні передні важелі (4 шт.) — порвані.
Пильник зовнішнього лівого ШРУСа — повністю порваний.
Сайлентблоки кривих важелів та пильники кульових


Запчастини обійшлися у 580 доларів, а робота стала в 9 тисяч гривень.

Після заміни машину просто не впізнати. Звісно, амортизатори Kayaba виявилися досить жорсткими, але загалом я ними задоволений.

































 




Схожі компанії

«VAG Service Pereyaslav»

Ремонти любої складності та комплексне обслуговування автомобілів концерну VAG.• Всі види робіт • Планове ТО• Ремонт двигунів TDI,TSI, TFSI.• Заміна приводів ГРМ• Заміна олив в DSG,S-Tronic • Обслуговування та ремонт паливних систем - бензин (MPI, FSI),дизель TDI• Комп‘ютерна діагностика  • Оновлення прошивки ,зміна мови/регіону в MMI/MIB• Зняття захисту компонентів   •Активація SWaP/FEC кодів ...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#ауді а4 , #audi , #Ремонт
Ціна питання 784 USD, Пробіг 165000 км.
Опубліковано: 22 червня 09:24
3 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Chevrolet Nubira
І за який пробіг та час це все вилізло?
Навряд-чи ж перед зимою Ви все перебирали..?
22 червня 10:37
Автор Я їжджу на Audi A4 (B8)
Ant1984
І за який пробіг та час це все вилізло?Навряд-чи ж перед зимою Ви все перебирали..?
Ant1984, У нас в Одесі зима добряче пошкодила асфальт, особливо на трасі Одеса—Київ, тому траплялися моменти, коли не встигав загальмувати й влітав у ями. Зараз пробіг 166 тис. км. Купив її з пробігом 152 тис. км, тоді потрібно було замінити лише один важіль, а вже після мого «суперводіння» довелося міняти все за списком. 😄
22 червня 12:46