
Добрався до підвіски після зими. Очікував, що буде гірше, але відбувся легким переляком. 😊
Передні / задні амортизатори — витекли, не тримають.
Задні стійки стабілізатора — відшарування від втулки.
Верхні передні важелі (4 шт.) — порвані.
Пильник зовнішнього лівого ШРУСа — повністю порваний.
Сайлентблоки кривих важелів та пильники кульових
Запчастини обійшлися у 580 доларів, а робота стала в 9 тисяч гривень.
Після заміни машину просто не впізнати. Звісно, амортизатори Kayaba виявилися досить жорсткими, але загалом я ними задоволений.















Схожі компанії
Ремонти любої складності та комплексне обслуговування автомобілів концерну VAG.• Всі види робіт • Планове ТО• Ремонт двигунів TDI,TSI, TFSI.• Заміна приводів ГРМ• Заміна олив в DSG,S-Tronic • Обслуговування та ремонт паливних систем - бензин (MPI, FSI),дизель TDI• Комп‘ютерна діагностика • Оновлення прошивки ,зміна мови/регіону в MMI/MIB• Зняття захисту компонентів •Активація SWaP/FEC кодів ...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#ауді а4
, #audi
, #Ремонт
Ціна питання 784 USD,
Пробіг 165000 км.
Опубліковано: 22 червня 09:24
Навряд-чи ж перед зимою Ви все перебирали..?