Вітаю шановне панство !👋
нарешті назбирав повний комплект люксових оригінальних ковпаків,тепер усе по хвен-шуйно 👍 Як розказував раніше ,наш співфорумчанин пан Andronio подарував 3 ковпаки ,спочатку 2шт ,потім ще один знайшов та відправив мені ,за що йому ще раз велика подяка 💪 Якийсь час їздив з двома різними типами ковпаків,з однієї сторони люксові ,з іншої польські Jestik 😀 Четвертий ковпак взагалі знайшовся несподівано. Заганяю придбаний Мерседес на діагностику ходовки у бокс на підйомник і бачу прямо перед собою на стіні висить люксовий Славутівський ковпак .. 🤪 Питаю - що це і чи дуже він вам потрібен ? На що отримав відповідь - якщо потрібен ,забирай (майстер мій хороший знайомий ) . Отак і вирішилося питання з ковпаками не за всі гроші світу,бо ціна на нові космічна ,а б/в у продажі просто немає ,а якщо є ,то ціна майже нічим не відрізняється від ціни на нові.
Всім добра ,катаємося далі 😉
2
2
2
1
1