Всім привіт, шановні читачі!
Сьогодні хочу розповісти вам про мою проблему з повторювачем стоп-сигналу. Ситуація була така, що час від часу у мене з’являлася помилка щодо цього стоп-сигналу, він періодично переставав працювати.
Найцікавіше, що це спостерігалося переважно в суху погоду. Під час дощу або після миття ця проблема на деякий час зникала. А взимку я взагалі забував про неї.
І ось нещодавно у мене з’явилося трохи більше вільного часу, і я вирішив все-таки перевірити, у чому може бути причина. Я підозрював поганий контакт і думав, що, можливо, від’єднується роз’єм.
Загалом розібрався, як дістатися до цього стоп-сигналу, і виявив таке.
Коли витягнув сам стоп-сигнал із його гнізда, то виявив, що весь роз’єм заіржавів, а один контакт взагалі виліз із гнізда й покритий накипом, а один виступ контакту в самому стоп-сигналі взагалі відгнив((
Отже, з’ясувавши причину проблеми — часту несправність цього стоп-сигналу — було прийнято рішення шукати заміну.
Зупинився на пошуку вживаного оригіналу, оскільки в інтернеті знайшов лише якісь аналоги, які не надто вселяли довіру, та й ціна там була понад $100, що здавалося занадто для аналога від невідомого бренду.
У підсумку, з горем навпіл, приблизно через тиждень пошуків знайшов на черговому розбиральному майданчику такий стоп-сигнал за адекватну ціну; на фото все виглядало дуже гарно, тому вирішив замовити. Вислали швидко. Прийшло все дуже добре упаковано, загорнуте в бульбашкову плівку, у коробочці. На перший погляд, навіть крутіше, ніж оригінал, надіслали б)))
Ціна — 1100 грн. (± $40)
Перед цим заїхав до електрика, щоб той відремонтував сам роз’єм і почистив там усі дроти.
Все вийшло гарно. Ціна — 300 грн. (± $10)
Далі, коли вся електроніка була готова до встановлення нового (б/у) стоп-сигналу, настав час монтажу.
Цей процес я вирішив зняти на відео та викласти на своєму YouTube-каналі.
Сподіваюся, що моя історія була для вас цікавою)
А якщо вона зможе комусь допомогти, а моє відео допоможе розібратися, як самостійно провести заміну — це буде чудово! :)
Дякую всім, хто приділив свою увагу і прочитав мій допис!
Нехай ваш «залізний кінь» не ламається і приносить вам лише задоволення від їзди!
Бажаю всім рівних доріг і удачі!