Все що в мене було, це: пів банки фарби, дохлий компресор, дешевий маленький фарбопульт та бажання фарбувати. А фарбувати було що, бо після зими поліз лак з покоцаного капота. Звісно, можна було віддати спеціалістам, але хотілося отримати ось цей досвід, а як щось піде не так, то хай вже маляр питає: "Який рукожоп то зробив?"))
Спец інструменту нема, тому за допомогою болгарки та дрелі якось підготував.
На передній частині капота,в місці завальцювання, пробилася перша скрізна корозія
Трошечки підварив
З самим фарбування, взагалі, пішло непогано, але з лаком працювати не так легко, як то показують майстри цієї справи. Цей результат вже кращий ніж зі спойлером, хоча від пилу позбавитись в умовах маленького гаража, все одно, ніяк не виходить.
Поверхню довелось перешліфувати
І полірнути
На все це сил пішло немало, але в цілому, результатом задоволений :)