Mitsubishi Lancer X (Sportback.МіцК:))

Гаражне фарбування капота

Я їжджу на Mitsubishi Lancer X
Zielona Gora, Poland

Все що в мене було, це: пів банки фарби, дохлий компресор, дешевий маленький фарбопульт та бажання фарбувати. А фарбувати було що, бо після зими поліз лак з покоцаного капота. Звісно, можна було віддати спеціалістам, але хотілося отримати ось цей досвід, а як щось піде не так, то хай вже маляр питає: "Який рукожоп то зробив?"))

 Спец інструменту нема, тому за допомогою болгарки та дрелі якось підготував. 



На передній частині капота,в місці завальцювання, пробилася перша скрізна корозія



Трошечки підварив 



З самим фарбування, взагалі, пішло непогано, але з лаком працювати не так легко, як то показують майстри цієї справи. Цей результат вже кращий ніж зі спойлером, хоча від пилу позбавитись в умовах маленького гаража, все одно, ніяк не виходить.

Поверхню довелось перешліфувати



І полірнути



На все це сил пішло немало, але в цілому, результатом задоволений :)





Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 25 EUR,
Опубліковано: 21 червня 18:12
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.