Прийшов час міняти балон ГБО так, як старому вже 10 років. Був він встановлений в 2016 році, а це означає, що пора ставити новий. Перш за все це безпека. Старий балон був фірми Atiker на 61 літр розміром 720х200мм, влазило туди якимось чином 55 літрів, мабуть поплавок підігнули на мультиклапані, але зазвичай більше ніж 50 літрів я туди не задував, чисто заради безпеки. Новий поставив такої самої фірми, але трішечки більшим об'ємом на 72 літри і розміром 720х225мм. В принципі, можна і поставити більшим об'ємом, а саме 720х230мм (78літрів) або 720х250мм (83 літри), але то в же не те пальто, дуже буде випирати, та близько до вихлопних труб. Перед встановленням, новий балон покрили антикорозійним покриттям у 5 шарів, так як балон знаходиться ззовні під агресивнии середовищем. В новий влазить 57 літрів - 80% від повного об'єму 72 літри. Нижче додаю фотозвіт:

