Mazda CX-9 (1G) (Ласточка)

Про заміну балону ГБО (пропан/бутан) Atiker 72 літрів 720x225мм

Я їжджу на Mazda CX-9 (1G)
Херсон, Україна

Прийшов час міняти балон ГБО так, як старому вже 10 років. Був він встановлений в 2016 році, а це означає, що пора ставити новий. Перш за все це безпека. Старий балон був фірми Atiker на 61 літр розміром 720х200мм, влазило туди якимось чином 55 літрів, мабуть поплавок підігнули на мультиклапані, але зазвичай більше ніж 50 літрів я туди не задував, чисто заради безпеки. Новий поставив такої самої фірми, але трішечки більшим об'ємом на 72 літри і розміром 720х225мм. В принципі, можна і поставити більшим об'ємом, а саме 720х230мм (78літрів) або 720х250мм (83 літри), але то в же не те пальто, дуже буде випирати, та близько до вихлопних труб. Перед встановленням, новий балон покрили антикорозійним покриттям у 5 шарів, так як балон знаходиться ззовні під агресивнии середовищем. В новий влазить 57 літрів - 80% від повного об'єму 72 літри. Нижче додаю фотозвіт:


Старий балон - Atiker 61л 720х200мм



Новий балон - Atiker 72л 720х220мм



Табличка нового балону



Місце встановлення



Вже встановлений під авто



Заправна горловина



Місце кріплення



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Mazdacx9 , ##ТоГбо , #гбо , #lpg
Ціна питання 9100 UAH, Пробіг 300000 км.
Опубліковано: 21 червня 18:27
Подія: 31 грудня 2025р. 16:30
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.