Land Rover Range Rover (3G) (Vogue)

Стук у підвісці L322: неочевидна причина. Органайзери під передні сидіння від е53

Я їжджу на Land Rover Range Rover (3G)
Львів, Україна

   Досить тривалий час мені робив нерви невеличкий стук спереді справа. Сильно проявлявся на дрібних нерівностях, звуки максимально схожі на розбиті стійки стабілізатора.Поверхневий огляд проблем не виявив.Втулки/стійки стаба нові, шарові всі ок, тяги/наконечники нові, прямі ричаги цілі. Зате знову розвалилися великі сайлентблоки кривого ричага, треба міняти. Хвалений Lemferder не пройшов і десяти тисяч. Хлопці з Range Rover Club UA порекомендували взяти поліуретанові сайлентблоки Caster українського виробництва, по відгуках ходять раз в п'ять довше.


Взяв я ті поліуретани. Якщо вони будуть їздити хоча б х2 від оригінальних то так як то український виробник, я їм надрукую від імені нашого клубу грамоти і подяки цілому підприємству. Фіксуєм пробіг по одометру на момент установки кастерів - 347 500т.км


    Тепер підвіска повністю без зауважень, але стучок справа нікуди не зник. Що я тільки не робив, щоб знайти його. І локер спереді знімав( думав може десь webasto відкрутився) і бампер знімав  і болти які можливо протягував - все безрезультатно.Так і їздив, привиклося якось. Вже літом, коли з'явилося більше вільного від роботи часу, вирішив спробувати знайти несправність на вібростенді. Знайшов підходяще СТО у Львові ( не кожен стенд може нормально розхитати того толстяка) і поїхав на діагностику. Підняли машину, виставили, увімкнули максимальну амплітуду і ..... порожняк, під машиною тишина. Почали шукати детальніше, розставили мікрофони, взяли навушники. І знайшли... Ледь чутний стук іде з переднього правого стакана.Так як в пневмобалоні стукати немає чому, винуватий амортизатор.Візуально цілий, не тече, навіть вібростенд підтвердив, що він справний, але стукає шток.В мене таке вперше на машинах, чудеса якісь.


Швидко знайшов на шроті хороший б/в оригінальний аморт від 4.4 2012 року і перекинув свій балон. Враховуйте, щоб переставити балон потрібно купляти новий комплект ущільнювачів, по мануалу вони на один раз


  Зібрали амортизатор, поставили - перемога!!!  Жодного зайвого звуку. Ще один цікавий момент. Виїхав після заміни того амортизатора і помітив що машина має крен на праву сторону, на 2см.Спочатку подумав що десь накосячили коли ставили балон і десь є витік повітря.Але ні. Підключив лаунч і побачив помилку і некоректні показники по передньому лівому датчику висоти підвіски.Помилка була в лаунчі синього кольору, стерлася без проблем і кузов порівнявся. А причиною таких помилок є закисші від пилу самі лапки отих датчиків,їх потрібно періодично змащувати і чистити, бо інакше він ловить глюк і коректно не працює, а сама машина про це не інформує бо вольтаж є, показники висоти є, а кузов нормально вирівняти не може. Калібрування підвіски після замін амортизаторів і пневмобалонів не потрібне. Калібрування проводиться тільки у випадках коли ви знімали роз'єми на датчиках чи їх замінювали, все.


Закріплюємо результат розвалом


  Тепер по аптечках - органайзерах.В Range Rover L322 від 2002 до 2006 року максимальні сидіння були з анатомією від бмв, так звані "ламайки". Самі сидіння і матеріали різні, а от технічна сторона одинакова. Випадково я натрапив в мережі на фото комфортних сидінь е53 - дивлюсь, знизу прикручений бокс- аптечка, ага.... А чи не підійде мені воно мені на RR? І я не помилився, все стає болт он за 5 хвилин.Саме в якості аптечки воно мені нецікаво, в мене є штатна і комплектна оригінальна в багажнику. А от лишній органайзер для мєлочухи погодьтеся не помішає ніколи, ще й під двома сидіннями.


Купив за 500гривень дві штуки в гарному стані, незатерті. Відчистив. Хто захоче собі теж поставити, комплект має бути такий як на фото, кронштейн і три болти. Прикручуєм під сидіння кронштейн і вже в нього защолкується сам ящик аптечки, при потребі так само легко від'єднується



Наче тут і був. Шей вмісткий бокс, возити можна що завгодно, стволи наркотики або банани🤪 Додатково проклеїв войлоком всередині, щоб не гриміли банани



Пасажира не обділили теж


  Люблю оці дрібні доукомплектування в машині, після таких речей вона знову стає для мене як нова.

  А мораль на рахунок стуків в ходовій така: їдете на вібростенд, дивитеся що стукає, замовляєте запчастини, їдете на сто і міняєте. Інакше будете слухати безкінечні фантазії автослюсарів що стукає рульова рейка і міняти все підряд.




Схожі компанії

«Master Service»

Потрібно вирішити проблему з авто – звертайтесь до фахівців Master Service. Ми пропонуємо максимальний вибір рішень: Ремонт авто Обмін агрегатів Продаж запчастин Надаємо спеціалізовані послуги з ремонту складних систем авто та агрегатів: Кермове управління Стартери та генератори Стартер-генератори 48V  Автокондиціонери Паливна апаратура Гальмівна система ДВЗ та КПП...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Е53 , #Ремонт ходової , #Пневмопідвіска , #Амортизатори
Ціна питання 20000 UAH,
Опубліковано: вчора о 23:27
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Та, стійки так можуть. В мене на підхатній зараз теж права передня підстукує іноді. Практично від початку, напевно брак попався. Але в цілому працює без нарікань.
Забив, поміняю, коли зовсім здасться ))
1
вчора о 23:48