BMW 5 series (G30) (BIMER)

Встановлення гальм M-Sport, заміна гальмівних дисків перед зад

Я їжджу на BMW 5 series (G30)
Krakow, Poland

Всім привіт 🙋🏻‍♂️ 


Друга частина з встановленням гальм M-Sport,  придбав оригінальні гальмівні диски на перед 374mm, тому що всі казали, що спереду саме краще ставити оригінал, щоб не було проблем, типу щоб нічого не піщало, і не було ніякого биття, бо в G серії з цим є свої нюанси, особливо якщо на перед ставити наприклад Zimmerman.





Самі гальмівні диски вийшло придбати за дуже круту ціну, тому що продавався варіант з пробігом 1к км, от прям нульцові взагалі, ну а хто я такий щоб цим варіантом не скористатись, тому я навіть не думаючи взяв їх і придбав.





Обійшовся мені цей комплект за 900 злотих, і ще 50 доставка, тобто 950 за все, це прям шара, тому що нові такі гальмівні диски коштують десь 2300 злотих штука, а за комплект в районі 4200-4300, це приблизні ціни, до них я замовив нові колодки Brembo, вони мені обійшлись в 580 злотих.







А на задню частину придбав повний комплект від Brembo, гальмівні диски разом з колодками, це все задоволення мені коштувало 1032 злотих, що на мою думку дуже гарна ціна.





Поїхав до свого механіка на заміну гальм, він зробив все дуже швидко, замінив передні супорти, встановив нові гальмівні диски і колодки з переду та позаду , і по гальмам можна сміло сказати що питання вирішено.





Нові гальма M-Sport виглядають дуже круто, на 19 дисках це просто щось неймовірне 😈 сам супорт практично заповнює весь простір диску 🤤








Перші 300-400 км прикатую нові гальма, легесенько пригальмовую, без різких рухів, але вже можу сказати сміло, що це прям небо і земля, відчувається дуже сильно різниця 💪







Всім гарного дня 👌🏼

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Гальма M-Sport 374mm , #BMW , #4pot гальма , #Гальма
Ціна питання 793 USD, Пробіг 132400 км.
Опубліковано: вчора о 15:22
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на BMW X7 (G07), BMW X3 (F25)
"на перед ставити наприклад Zimmerman" - бо Zimmerman - хрінь, а не диски зараз(

Оновка дуже крута)
1
сьогодні о 12:13
Автор Я їжджу на BMW 5 series (G30)
oleh_o
"на перед ставити наприклад Zimmerman" - бо Zimmerman - хрінь, а не диски зараз(Оновка дуже крута)
oleh_o, дякую, згідний , хоча раніше вони були навіть дуже класні, бо мав їх на інших авто і був задоволений, але зараз або якість пішла по одному місці або хз
сьогодні о 13:46
Я їжджу на Acura RDX (3G)
Вигляд пушка👍🔥
1
сьогодні о 10:16
Автор Я їжджу на BMW 5 series (G30)
MaksimYrievich
Вигляд пушка👍🔥
MaksimYrievich, дякую)
сьогодні о 11:41
Я їжджу на Mazda 6 (3G)
передні каліпери виглядають на всі гроші!

''по гальмам можна сміло сказати що питання вирішено.'' - збільшені гальма треба прописувати ?
вчора о 17:27
Автор Я їжджу на BMW 5 series (G30)
JohnnyTheVillain
передні каліпери виглядають на всі гроші!''по гальмам можна сміло сказати що питання вирішено.'' - збільшені гальма треба прописувати ?
JohnnyTheVillain, Дякую, воно так і є, куди не їздив, всі звертають увагу і кажуть що виглядають просто вогонь 🔥 , а щодо твого питання, то мені нічого не прописували, тому не можу дати тут якусь вірну відповідь, з того що колись читав, то у кого ніби до цього стояли теж 4 поршневі, то не треба, більше ніби це стосується у кого маленькі гальма були, 2 поршневі, а у мене до цього теж були 4 поршневі, то нічого ніхто не прописував, але я не експерт, тому не буду нічого стверджувати.
1
вчора о 17:50