Всім привіт 🙋🏻♂️
Друга частина з встановленням гальм M-Sport, придбав оригінальні гальмівні диски на перед 374mm, тому що всі казали, що спереду саме краще ставити оригінал, щоб не було проблем, типу щоб нічого не піщало, і не було ніякого биття, бо в G серії з цим є свої нюанси, особливо якщо на перед ставити наприклад Zimmerman.
Самі гальмівні диски вийшло придбати за дуже круту ціну, тому що продавався варіант з пробігом 1к км, от прям нульцові взагалі, ну а хто я такий щоб цим варіантом не скористатись, тому я навіть не думаючи взяв їх і придбав.
Обійшовся мені цей комплект за 900 злотих, і ще 50 доставка, тобто 950 за все, це прям шара, тому що нові такі гальмівні диски коштують десь 2300 злотих штука, а за комплект в районі 4200-4300, це приблизні ціни, до них я замовив нові колодки Brembo, вони мені обійшлись в 580 злотих.
А на задню частину придбав повний комплект від Brembo, гальмівні диски разом з колодками, це все задоволення мені коштувало 1032 злотих, що на мою думку дуже гарна ціна.
Поїхав до свого механіка на заміну гальм, він зробив все дуже швидко, замінив передні супорти, встановив нові гальмівні диски і колодки з переду та позаду , і по гальмам можна сміло сказати що питання вирішено.
Нові гальма M-Sport виглядають дуже круто, на 19 дисках це просто щось неймовірне 😈 сам супорт практично заповнює весь простір диску 🤤
Перші 300-400 км прикатую нові гальма, легесенько пригальмовую, без різких рухів, але вже можу сказати сміло, що це прям небо і земля, відчувається дуже сильно різниця 💪
Всім гарного дня 👌🏼
Оновка дуже крута)
''по гальмам можна сміло сказати що питання вирішено.'' - збільшені гальма треба прописувати ?