Renault Koleos (2G) (Made in Korea)

Антихром рідкою гумою

Я їжджу на Renault Koleos (2G)
Київ, Україна

Почав ловити себе на думці, що зовнішність авто хочеться зробити трохи агресивнішою.

Не переробляти радикально і не змінювати концепцію, а просто прибрати зайвий хром, який місцями виглядав занадто яскраво.

Але коли почав реально рахувати обсяг робіт, стало зрозуміло, що хрому на авто дуже багато. І варіант із детейлінгом у плівку виглядав не дуже практично: це дорого, довго і не було впевненості, як усе це виглядатиме в результаті.

Тому вирішив піти іншим шляхом - рідка гума Motip.

Вибір був простий: це не фарбування і не незворотне рішення. Якщо не сподобається результат - усе можна зняти без наслідків. Плюс можна було зробити все поступово своїми руками.


Почалось усе з підготовки, і саме тут стало зрозуміло, що найскладніше - це не саме нанесення.

Найбільше часу зайняло правильне обклеювання. Треба було закрити все так, щоб рідка гума лягла тільки на потрібні елементи і при знятті нічого зайвого не потягнуло за собою. Кожна дрібниця мала значення.


Далі почався сам процес нанесення.

Фарбував у 5 шарів - поступово, з кожним шаром авто буквально змінювало вигляд. Спочатку здавалось, що різниці майже немає.


Процес затягнувся приблизно на місяць.

Через дощі та зниження температури доводилось постійно зупиняти роботу. І був період, коли довелось їздити з трохи дивним виглядом - одна частина авто вже в антихромі, а інша ще з хромом 🙃


Всього пішло 4 балони рідкої гуми.


Зараз авто повністю в антихромі.

І найбільше здивувало навіть не те, як воно виглядає, а те, як сильно змінюється сприйняття машини через такий, здавалось би, простий крок.

Воно стало більш агресивним. Пропав зайвий блиск, і авто стало виглядати більш зібрано і жорстко.


Попереду ще буде тест часом і мийками - як це все себе покаже в реальній експлуатації.
На даний момент вже пройшло два миття, і покриття тримається без змін.

Із планів на майбутнє - хочу довести візуальний вигляд до кінця і зайнятись дисками.

Є думка зробити все більш правильно:
— алмазна проточка
— порошкове фарбування в чорний колір

Думаю, це вже остаточно збереться з новим антихромом в один цілісний стиль.


І цікаво почути вашу думку:
як на вашу думку виглядає краще - з хромом чи вже в антихромі? 👇

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Samsung QM6 , #Стайлінг , #Антихром , #Renault Koleos
Ціна питання 2504 UAH, Пробіг 142160 км.
Опубліковано: 21 червня 19:19
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Это надо видеть в живую.
22 червня 09:01