Почав ловити себе на думці, що зовнішність авто хочеться зробити трохи агресивнішою.
Не переробляти радикально і не змінювати концепцію, а просто прибрати зайвий хром, який місцями виглядав занадто яскраво.
Але коли почав реально рахувати обсяг робіт, стало зрозуміло, що хрому на авто дуже багато. І варіант із детейлінгом у плівку виглядав не дуже практично: це дорого, довго і не було впевненості, як усе це виглядатиме в результаті.
Тому вирішив піти іншим шляхом - рідка гума Motip.
Вибір був простий: це не фарбування і не незворотне рішення. Якщо не сподобається результат - усе можна зняти без наслідків. Плюс можна було зробити все поступово своїми руками.
Почалось усе з підготовки, і саме тут стало зрозуміло, що найскладніше - це не саме нанесення.
Найбільше часу зайняло правильне обклеювання. Треба було закрити все так, щоб рідка гума лягла тільки на потрібні елементи і при знятті нічого зайвого не потягнуло за собою. Кожна дрібниця мала значення.
Далі почався сам процес нанесення.
Фарбував у 5 шарів - поступово, з кожним шаром авто буквально змінювало вигляд. Спочатку здавалось, що різниці майже немає.
Процес затягнувся приблизно на місяць.
Через дощі та зниження температури доводилось постійно зупиняти роботу. І був період, коли довелось їздити з трохи дивним виглядом - одна частина авто вже в антихромі, а інша ще з хромом 🙃
Всього пішло 4 балони рідкої гуми.
Зараз авто повністю в антихромі.
І найбільше здивувало навіть не те, як воно виглядає, а те, як сильно змінюється сприйняття машини через такий, здавалось би, простий крок.
Воно стало більш агресивним. Пропав зайвий блиск, і авто стало виглядати більш зібрано і жорстко.
Попереду ще буде тест часом і мийками - як це все себе покаже в реальній експлуатації.
На даний момент вже пройшло два миття, і покриття тримається без змін.
Із планів на майбутнє - хочу довести візуальний вигляд до кінця і зайнятись дисками.
Є думка зробити все більш правильно:
— алмазна проточка
— порошкове фарбування в чорний колір
Думаю, це вже остаточно збереться з новим антихромом в один цілісний стиль.
І цікаво почути вашу думку:
як на вашу думку виглядає краще - з хромом чи вже в антихромі? 👇