Renault Megane II (МеГанстр РСкі)))

Покрасив меган на вулиці))

Я їжджу на Renault Laguna II, Audi Q5 (1G), Renault Megane II
Львів, Україна

Та шо тут розказувати, на машині були сколи на порогах, деталі які красились вибивались з контрасту, також передній бампер в сколах і мав тріщину яку прийшлось запаяти, ну і саме солодке минулого року придбав задній бампер від меган RS, напевне він спонукав мене обновити зовнішній вигляд машини саме більше)


Така вона була до пораски, палітра помаранчево/червоного кольорів))



Бампер Megan RS



Приміряв бампер



Передув бараником пороги



Підкрилки задні рідні трішки закороткі до бампера rs, потім нарощу їх)


Красив машину в рідний колір TEB76, і як я офігів коли зрозумів що помаранчеві деталі (які були в рідній фарбі), виявляється вигоріли, в свою чергу теб76 це червоний колір з золотим пігментом)


Рідний червоний колір під буквами, те що помаранячеве, це так фарба вигоріла)))) мій шок в шоці))


Вийшло щось таке, звичайно вулиця не покрасочна камера, і я не професійний маляр, всякі букашки звичайно приземлились на свіжопокрашений лак, но як то кажуть "хто погано малює, той добре полірує", що вийшло в фінішному результаті потім скину в новому пості, машина вже відполірована)


Заматував все авто, де були сколи чи якісь дефекти загрунтовано, кузов як на мене в афігєному стані)



Обклеяв машину



Вигляд заді


Наніс перші слої бази



Напевно це вже другий слой бази наношу)



Лак такий використовував



Машину залачив



Бампера теж



Ну і дверку деж)



Наступний день, Розпаковка)))



Накидав вже трішки деталей)



Бамперок РС, дупця заграла новими барвами))) шильдики рено звичайно в чорний покрасив)



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 8000 UAH,
Опубліковано: вчора о 12:05
Подія: 06 червня 17:18
10 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Daewoo Nexia
Оце гарно вийшло професійно)
1
вчора о 15:38
А база матувалась після нанесення останнього шару? Чи як в умовах вулиці зробити так, щоб не засипало кратерами? )
вчора о 12:17
Автор Я їжджу на Renault Laguna II, Audi Q5 (1G), Renault Megane II
ROst.ADventure
А база матувалась після нанесення останнього шару? Чи як в умовах вулиці зробити так, щоб не засипало кратерами? )
ROst.ADventure, ні не матував останій шар бази, відразу лакував, тільки протирав базу антистатичною серветкою, вона і опил забирає і статику знімає з деталі.
Кратера появляються через попадання інородних хімічних речовин, в основному якщо компресор кидає маслом/кондесатом, для цього що на виході з компресора що на пістолеті потрібно ставити масло/волого уловлювачі, ну і пепед покраскою злити з копресора кондесат.
Ну і ще один фактор кратерів погано обезжирена поверхня, але і база погано ляже, буде плямами лягати, до етапу лакування з такою покаскою не дійде)
Бачив як спеціально роблять кратера, достатньо попшикати в повітря над деталями чорнілкою для коліс)
вчора о 12:33
Huligan
ROst.ADventure, ні не матував останій шар бази, відразу лакував, тільки протирав базу антистатичною серветкою, вона і опил забирає і статику знімає з деталі.Кратера появляються через попадання інородних хімічних речовин, в основному якщо компресор кидає маслом/кондесатом, для цього що на виході з компресора що на пістолеті потрібно ставити масло/волого уловлювачі, ну і пепед покраскою злити з копресора кондесат.Ну і ще один фактор кратерів погано обезжирена поверхня, але і база погано ляже, буде плямами лягати, до етапу лакування з такою покаскою не дійде)Бачив як спеціально роблять кратера, достатньо попшикати в повітря над деталями чорнілкою для коліс)
Huligan, Якщо компресор плюється, то кратери будуть утворюватись на всіх матеріалах, та.
Я про ситуацію з лаком, коли масні пилинки сідають на останній, напилюючий, шар бази. За технологією його вже не рухають перед нанесенням лаку. В камері з цим проблем нема, а от в простому гаражі, чи, тим більше, на вулиці... Бо щоб пройтися навіть антипиловою серветкою по базі, доведеться її трохи пересушити. Чи не підвищує це ризик облізання лаку в майбутньому?
Хоча іншого способу зробити це в несприятливих умовах напевно теж нема.
А яка була пауза між останнім шаром бази і лаком?
вчора о 12:59
Автор Я їжджу на Renault Laguna II, Audi Q5 (1G), Renault Megane II
ROst.ADventure
Huligan, Якщо компресор плюється, то кратери будуть утворюватись на всіх матеріалах, та.Я про ситуацію з лаком, коли масні пилинки сідають на останній, напилюючий, шар бази. За технологією його вже не рухають перед нанесенням лаку. В камері з цим проблем нема, а от в простому гаражі, чи, тим більше, на вулиці... Бо щоб пройтися навіть антипиловою серветкою по базі, доведеться її трохи пересушити. Чи не підвищує це ризик облізання лаку в майбутньому?Хоча іншого способу зробити це в несприятливих умовах напевно теж нема.А яка була пауза між останнім шаром бази і лаком?
ROst.ADventure, ну я останій шар бази теж обтираю як тільки він поматовів, опил бази якщо не обтирати наробить шагрені і як правило через той же опил відбувається відшарування лаку, опил не тримається основного шару бази достатньо міцно, тому його краще забрати серветкою, тут логічно подумати раз серветка забирає його без проблем він і лак не втримає, чисто хімічна адгезія лаку буде тримала опил бази до основної поверхні де нанесена база.
Що до кратерів, в мене один раз було таке, це я красив капот на швидку руку без одного маслоуловлювача, він мені розбився перед покраскою і ще один момент, затверджувач для лаку був відкритий перший раз більше двох місяців, він міг натягнути за цей час вологи бо являється гідрофільним, цей мосент теж мені наробити кратерів, тому що стало прияиною масловіділбвач чи затверджуіач важко сказати. А так ще до того і після не було кратерів в мене при покрасці на вулиці, якщо не рахувати пил і букашки які впали/сіли на лак свіжопокрашений)
Що до сушки бази, в технічках пише час повного випаровування розчиника з бази який слугує також як хімічна адгезія для лаку складає до 8-12годин, тобто без перематовування лак можна наносити протягом цього часу. В мому випадку я звичайно цього не робив, наніс останій слой бази, він заматовів, я обтер його серветкою і зразу почав наносити перший слой лаку, чисто фізично це зайняло 10-20хв
вчора о 13:42
Я їжджу на Volkswagen Jetta II
Мне кажется, что фото не отражают реальную картину, так как на ваших финальных фото она матовая какая-то, а не горит отражением. А по поводу улицы — это вполне рабочий вариант, идеально, если абсолютно безветренная погода.
вчора о 12:13
Я їжджу на ЗАЗ 1103
Откуда взялась сумма в 80 000
вчора о 12:12
Автор Я їжджу на Renault Laguna II, Audi Q5 (1G), Renault Megane II
Proton_
Откуда взялась сумма в 80 000
Proton_, 8000, виправив
вчора о 12:14