Renault Megane II (Поджепник🙃)

Заміна магнітоли

Я їжджу на Renault Megane II
Вінниця, Україна


Насамперед куди без музики.    Залишилася від першої машини магнітола. без рамки звичайно але це не біда.  замовив з Алі із проводами для підключення.


Я щойно знайшов це на AliExpress:  | 9-дюймова панель для автомагнітоли для Renault Megane 2 2002-2009, рамка для панелі автомагнітоли, кабельний кожух, оригінальні аксесуари Canbus


Було


все встає без переробок та різання проводів


Стало


 
Але є питання як підключити кермові кнопки. після тижня пошуків знайшло інформацію, що потрібно у будь-якому разі різати проводку так як з фішки немає перехідних проводів.




Зібрав 



з роз'єму нам потрібні 5 із 6 проводів.

І все це діло збираю. 

два дроти які виходять.  потрібно підключити за схемою до key 1. І другий на колодці до магнітолі до чорного дроту.

на екрані знаходимо налаштування кнопок і підв'язуємо кожну, що вам потрібно.  І все працює.   


ще поки стеля на перетяжці. вирішив замовити антену плавник.


Я щойно знайшов це на AliExpress:  | Автомобільна антена на даху GPS+DAB+FM/AM Радіосигнальна антена Плавник акули Антена на даху з клейкою стрічкою Основа Автоаксесуари
https://a.aliexpress.com/_EuSvoca   


усе підключається і працює)


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 2900 UAH, Пробіг 260000 км.
Опубліковано: вчора о 07:16
Подія: 06 червня 17:00
6 0 2

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на Renault Megane II
До комплекту не вистачає ще рамки для годинника, щоб встановити його на місце штатної магнітоли
1
сьогодні о 15:54
Автор Я їжджу на Renault Megane II
Я їжджу на Nissan X-Trail IV
Потяг у закладки ідею з плавничком. Часто клієнти не хочуть клеїти на скло GPS
1
вчора о 09:38
Я їжджу на Renault Megane II
yuzo
Потяг у закладки ідею з плавничком. Часто клієнти не хочуть клеїти на скло GPS
yuzo, А GPS і не потрібно клеїти на скло. Це направлена антена, вона добре становиться десь під пластикову накладку, пластик та скло їй не заважають. Головне щоб була спрямована у небо верхньою частиною. Комбінована антена у плавничку це добре, але окремо її тягнути туди немає сенсу.
сьогодні о 14:36