Не то чтобы очень😆
як то кажуть…. Узяв Лего🤣. Дуже багато косяків. Усе по трохи буду виправляти. Вже по троху почав. Якщо не буду забувати , буду добавлять записи.)
|
Заміна магнітоли
06 червня 17:00
26
6
|
Ремонт та обслуговування > своїми руками | 26 6 |