Honda Accord (10G) (2.0 Turbo)

NWB .Заміна резинок на гібридних двірниках

 Вітаю.Машини змінюються а традиції незмінні.Резинки двірників почали мазати та скрипіти-час міняти.Японські Nwb один з кращіх варіантів для мене.Підбираємо по довжині та замовляємо.Встановлювати  навчився ,бо не вперше .Цікавий пазл я би сказав.1)Знімаємо з автівки щітки (зверху біля кріплення є застібка) 2)достаємо метал направляючи резинок з щіток  3)дістаемо резинку так як без направляючих деталей вона вже легко знімається. 4)Збираємо все назад та дивимосб щоб метал направляючі стали павильно вигином .5)Встановлюємо на ваш Японський космічний корабель.6)Ганяємо під дощем та кайфуємо:))


Покупка забрана



Защілка з якої починаємо



До роботи готовий:)



Змінена резинка



Процесс







На місці;)Кайфуємо



Готово!!!!!!!!!



Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Accord10 , #honda , #honda accord
Опубліковано: 20 червня 22:52
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.