Вітаю.Машини змінюються а традиції незмінні.Резинки двірників почали мазати та скрипіти-час міняти.Японські Nwb один з кращіх варіантів для мене.Підбираємо по довжині та замовляємо.Встановлювати навчився ,бо не вперше .Цікавий пазл я би сказав.1)Знімаємо з автівки щітки (зверху біля кріплення є застібка) 2)достаємо метал направляючи резинок з щіток 3)дістаемо резинку так як без направляючих деталей вона вже легко знімається. 4)Збираємо все назад та дивимосб щоб метал направляючі стали павильно вигином .5)Встановлюємо на ваш Японський космічний корабель.6)Ганяємо під дощем та кайфуємо:))