швидко, коротко, без інструкцій, я ж не «Гугл»))
усе пройшло успішно, описувати всі опції я не буду і не хочу, можу сказати лише, що це перший Ку2 09-10, якому переробили електрообладнання у 11-14
це круто, круті відчуття в салоні від нової приладової панелі, як працює підсвічування, відображення дальнього світла і НАЙГОЛОВНІШЕ — підсвічування узбіччя за стандартом виробника (фари з 11-14 у мене стоять давно, але тепер вони працюють так, як належить) за заводськими налаштуваннями.
Власники 11-14 ку2, вам пощастило, ку2 09-10 — аналогова й застаріла машина (щодо електрообладнання) порівняно з 11-14 (хоча, безумовно, і сам кузов ку2 загалом застарів, так-так-так, я знаю, набіжать же))))
Без мануала від 11-14 зробити це практично неможливо (привіт, шанувальники мануалов, у мене виявилася й такий)
Гаразд, кілька фото та відео, як працює підсвічування узбіччя
Ну, а реализация в дорест вообще 💪