З*явився стукіт при рушанні з місця та гальмуванні. З такими симптомами я вже стикався й раніші тому знав де рити. Купив такі самі опори які відходили в мене 60000 км, а це десь п*ять років.
Довго ні думаючи вирішив міняти зразу дві. Ліва сторона була замінена особо без якихось проблем. Обійшлося тільки зняттям колеса. Зато права аж ніяк ні хотіла викручиватися з поворотної цапфи навіть з допомогою нагріву газовою горілки. Грані під ключ на 41 злизалися но викрутити так і не зміг. Ні раз помянув виробника шарових опор "добрим словом" чому ні можно зробити ці грані хоча б на 5мм вищі. Взагалі прийшлося все розбирати й зажимати поворотну цапфу в тиски. Викрутилася тільки після того як приварив залізничну стикову гайку під ключ на 41.

Після приварки викрутилася ще й без великого зусілля, скоріші за все допоміг прогрев при зварюванні. З неприємністій вискочив шруз й пролилося грамів 300 масла з коробки. Масло міняв 20 тис км тому. Залишилося десь з пів літра то й вилив його все через сапун.


Додатково замінив салонний фільтр