Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Мобільний додаток
Ще більше зручності! Миттєві сповіщення про всі актуальні події вашого профілю!
Що це означає?
Цей допис потрапив у тренди щонайменше по одній із причин: стрімко набирає перегляди, вподобайки чи коментарі, або був вибраний редакцією.
Цей запис просувається
З приводу розміщення реклами звертайтеся у телеграм: t.me/drivertop_promo
Або на пошту: [email protected]
Підтримка дописів
Автор репосту підтримав цей допис оплативши йому просування. Ви також можете робити репости дописів та проявляти вдячність у вигляді придбання просування.
Скільки старий ремень пройшов км і років відкатав? Цікаво де ви помпу GM купили. Ніде не міг її знайти. А за шків напишіть мені в особисті може викуплю у вас. І що то за комплект конті такий що в середині дейко ремень лежав? Я брав все комплектом то там Конті ремень. Натяжник Літенс а обвідний іна і помпа була конті. І з такими ж надписами в середині на валу як у вашої GM.
sahalutsiuk, Старий ремінь відслужив п'ять з половиною років і пройшов 46 ти. км. пробігу. Помпу придбав ще два роки тому і її дійсно дуже важко знайти. Я свою замовив у Тернополі. Маю звичку готуватись до таких ТО заздалегідь і розбивати купівлю запчастин на частини розділені певним проміжком часу, тоді це не так б'є по гаманцю. Так само я минулого року придбав окремо ремінь ГРМ і забувши про нього зараз придбав ще й комплект з ременем(((. В комплекті був Конті а Дайко це той що я купив окремо раніше, перепрошую, помилився в коментарі нижче. Поставив Дайко бо мені сподобалось, що він білого кольору всередині а різниці в якості між Дайко і Конті на дотик і вигляд я не помітив. Шків я також купив задовго до заміни, тому і з ним вийшла подібна ситуація. Буду тепер записувати, бо це вже не вперше))).
Alex0054, Я замовив комплект Контітеч але в ньому була збірна солянка. Щось Іна, щось Дайко , помпу щоправда брав окремо тому помпа GM. Мабуть просто перепаковщик. Доречі в мене залишився новенький ремінь ГРМ (контінентал)і БУ шків колінвала ( є на фото). Віддам недорого))).
DotarSojat, хм, шків я також уже замінив)) хм, а можна номер помпи? бо той код що на фото, щось не знаходить... а чому ремінь не ставили контінентал і за скільки віддасте? можна і в особисті.
Alex0054, ситуацію з ременем описав в коментарі вище. Коробку з помпи я зберіг, можу вам скинути фото етикетки з неї але зробити це зможу не раніше вихідних бо зараз я у відрядженні. Помпа доречі прийшла в упаковці PSA.
Привіт, в мене теж вектра ц 1.9 і теж маю распорку на передні стакани, думаю чи ставити ) Якось змінились відчуття від їзди на автомобілі - коли встановив її ?
Danchyck, найсильніше ефект від розпорки відчувається коли ідеш по якійсь сильно кривій дорозі. Ну скажімо по грунтовій дорозі через ліс на рибалку чи шашлик). Коли дорога така крива, що ти їдеш на першій передачі і викручує кузов. От тоді реально відчуваєш як сильно розпорка додає жорсткості кузову. В поворотах на трасі ефект значно слабший, але він звісно є, і якщо добре знаєш і відчуваєш свою машину то відчуєш 100%. Тому так, по відчуттях машина стала краще керуватись. В тебе седан. Може на седані вона не дасть такого сильного ефекту, бо седан навіть має коротшу базу аніж універсал, незнаю. Я на своїй відчув різницю одразу і дуже задоволений що встановив розпорку.
І що то за комплект конті такий що в середині дейко ремень лежав? Я брав все комплектом то там Конті ремень. Натяжник Літенс а обвідний іна і помпа була конті. І з такими ж надписами в середині на валу як у вашої GM.
хм, а можна номер помпи? бо той код що на фото, щось не знаходить...
а чому ремінь не ставили контінентал і за скільки віддасте? можна і в особисті.
Якось змінились відчуття від їзди на автомобілі - коли встановив її ?
Та обовʼязково напишу допис за це та відчуття після встановлення 🤝🤝