Opel Vectra C (Z19DTH)

Заміна ГРМ

Я їжджу на Opel Vectra C
Дубно, Україна

З заголовку впринципі все зрозуміло, прийшов час заміни ременя ГРМ та помпи. Далі фото з коротким описом.


Початок процесу.



Демонтаж фільтра. Фільтр потребує заміни а корпус чистки.



Далі відкрутив захист щоб дістатись шківа колінвала.



Шків також під заміну.



Я вже давно бачив що шків має поганенький вигляд тому деякий час тому придбав по хорошій ціні Б/У шків в хорошому стані. Зробив це поспіхом не розібравшись як слід. І вже коли зняв свій то помітив що рідний відрізняється від придбаного. Я приміряв і переконався, що він повністю підходить але не став встановлювати адже люблю щоб було як то кажуть



Між підрамником і піддоном класно поміщається дощечка, тому не довелось пхати домкрат під двигун.



Далі відкрутив подушку.



Потім встановив фіксатори. Нажаль забув зробити фото встановлення фіксатора розпредвала. Тому тільки ось це.



Демонтував ремінь.



І помпу.



Щоб зручніше було злити старий антифриз я зняв ще й бампер.



Нова помпа.



Далі встановив новий натяжний ролик і виставив новий ремінь по мітках.



Всі болти затягував динамометричним ключем.



Збираємо в зворотньому порядку.



Ролики агрегатного ременя також нові



І шків



Також при нагоді змінив бачок. Старий повністю функціональний але втратив естетичний вигляд а я люблю естетичний вигляд)



Новий антифриз



Все що відкручував і демонтував, чистив і мив перед встановленням



Навіть пильник двигуна.



Так значно краще. Він був досить брудний.



Купив також нові кріплення для нього.



Треба буде ще кришку маслозаливної горловини замінити, бо якось псує загальний феншуй)



І обов'язково зробити запис про ТО у блокноті)))). Блокнот такий щоб 100% не загубився))))


Ну ось і все. Дякую всім хто долистав (а може навіть і дочитав) до кінця).


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 10000 UAH, Пробіг 247650 км.
Опубліковано: 20 червня 18:48
11 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Скільки старий ремень пройшов км і років відкатав? Цікаво де ви помпу GM купили. Ніде не міг її знайти. А за шків напишіть мені в особисті може викуплю у вас.
І що то за комплект конті такий що в середині дейко ремень лежав? Я брав все комплектом то там Конті ремень. Натяжник Літенс а обвідний іна і помпа була конті. І з такими ж надписами в середині на валу як у вашої GM.
22 червня 11:14
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
sahalutsiuk
Скільки старий ремень пройшов км і років відкатав? Цікаво де ви помпу GM купили. Ніде не міг її знайти. А за шків напишіть мені в особисті може викуплю у вас. І що то за комплект конті такий що в середині дейко ремень лежав? Я брав все комплектом то там Конті ремень. Натяжник Літенс а обвідний іна і помпа була конті. І з такими ж надписами в середині на валу як у вашої GM.
sahalutsiuk, Старий ремінь відслужив п'ять з половиною років і пройшов 46 ти. км. пробігу. Помпу придбав ще два роки тому і її дійсно дуже важко знайти. Я свою замовив у Тернополі. Маю звичку готуватись до таких ТО заздалегідь і розбивати купівлю запчастин на частини розділені певним проміжком часу, тоді це не так б'є по гаманцю. Так само я минулого року придбав окремо ремінь ГРМ і забувши про нього зараз придбав ще й комплект з ременем(((. В комплекті був Конті а Дайко це той що я купив окремо раніше, перепрошую, помилився в коментарі нижче. Поставив Дайко бо мені сподобалось, що він білого кольору всередині а різниці в якості між Дайко і Конті на дотик і вигляд я не помітив. Шків я також купив задовго до заміни, тому і з ним вийшла подібна ситуація. Буду тепер записувати, бо це вже не вперше))).
1
22 червня 14:01
Я їжджу на Opel Vectra C
так не зрозумів, а який же комплект ГРМ ставили? ролик бачу що Іна, а решта? скоро також варто буде робити цю процедуру, тому обираю.
22 червня 09:41
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
Alex0054
так не зрозумів, а який же комплект ГРМ ставили? ролик бачу що Іна, а решта? скоро також варто буде робити цю процедуру, тому обираю.
Alex0054, Я замовив комплект Контітеч але в ньому була збірна солянка. Щось Іна, щось Дайко , помпу щоправда брав окремо тому помпа GM. Мабуть просто перепаковщик. Доречі в мене залишився новенький ремінь ГРМ (контінентал)і БУ шків колінвала ( є на фото). Віддам недорого))).
22 червня 09:57
Я їжджу на Opel Vectra C
DotarSojat
Alex0054, Я замовив комплект Контітеч але в ньому була збірна солянка. Щось Іна, щось Дайко , помпу щоправда брав окремо тому помпа GM. Мабуть просто перепаковщик. Доречі в мене залишився новенький ремінь ГРМ (контінентал)і БУ шків колінвала ( є на фото). Віддам недорого))).
DotarSojat, хм, шків я також уже замінив))
хм, а можна номер помпи? бо той код що на фото, щось не знаходить...
а чому ремінь не ставили контінентал і за скільки віддасте? можна і в особисті.
22 червня 11:12
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
Alex0054
DotarSojat, хм, шків я також уже замінив))хм, а можна номер помпи? бо той код що на фото, щось не знаходить... а чому ремінь не ставили контінентал і за скільки віддасте? можна і в особисті.
Alex0054, ситуацію з ременем описав в коментарі вище. Коробку з помпи я зберіг, можу вам скинути фото етикетки з неї але зробити це зможу не раніше вихідних бо зараз я у відрядженні. Помпа доречі прийшла в упаковці PSA.
1
22 червня 14:11
Привіт, в мене теж вектра ц 1.9 і теж маю распорку на передні стакани, думаю чи ставити )
Якось змінились відчуття від їзди на автомобілі - коли встановив її ?
21 червня 22:27
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
Danchyck
Привіт, в мене теж вектра ц 1.9 і теж маю распорку на передні стакани, думаю чи ставити )Якось змінились відчуття від їзди на автомобілі - коли встановив її ?
Danchyck, привіт. Однозначно варто встановити. Кузов тав більше опиратись повздовжнім викручуванням. І це одразу відчувається.
1
21 червня 22:49
Автор Я їжджу на Opel Vectra C
Danchyck
DotarSojat, Тобто авто стало ще більш керованим ?
Danchyck, найсильніше ефект від розпорки відчувається коли ідеш по якійсь сильно кривій дорозі. Ну скажімо по грунтовій дорозі через ліс на рибалку чи шашлик). Коли дорога така крива, що ти їдеш на першій передачі і викручує кузов. От тоді реально відчуваєш як сильно розпорка додає жорсткості кузову. В поворотах на трасі ефект значно слабший, але він звісно є, і якщо добре знаєш і відчуваєш свою машину то відчуєш 100%. Тому так, по відчуттях машина стала краще керуватись. В тебе седан. Може на седані вона не дасть такого сильного ефекту, бо седан навіть має коротшу базу аніж універсал, незнаю. Я на своїй відчув різницю одразу і дуже задоволений що встановив розпорку.
2
21 червня 23:12