BMW X5 (E70) (Белка)

Карплей

Я їжджу на Audi Q5 (1G), BMW X5 (E70)
Коростень, Україна








Купив на линексі в декілька разів дешевше ніж на андроїді, бистро завантажується принцепі поки що влаштовує, в подальшому ще доукомплектую камерою заднього огляду

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Ціна питання 9000 UAH, Пробіг 3030000 км.
Опубліковано: 20 червня 14:17
2 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Я їжджу на KIA Sportage (3G)
А оптика є?
23 червня 09:51
Без коліс :(
Вітаю, де замовляли?
22 червня 15:24