Mazda CX-9 (1G) (Ласточка)

Про відновлення дисків R20 - порошкове фарбування

Я їжджу на Mazda CX-9 (1G)
Херсон, Україна

     Прийшов час для того, щоб освіжити мою Ласточку. Було замічено тенденцію, що на сучасних автомобілях все частіше використовують алмазну проточку дисків, і як на мене це виглядає достойно. Враховуючи, що 70% красоти автомобіля придають саме диски, то вирішив розпочати освіжити екстер'єр саме з цього. Але тут не все так гладко. Саме ці заводські диски проточенню не підлягають. Вони були відлиті на промисловості не рівно, також тонка стінка спиць не дозволяє це зробити. Тому якщо хочете собі проточити ці диски, не гайте час та знайдіть інші, більш підходящі.

     Так як проточку зробити не вийшло, просто зробив графіт в матовому (сатиновому) лаку. Знизу фотозвіт:


Фото - До



Як хотілося зробити, але не вийшло



Саме в цьому місті потрібно знімати дуже багато, що підставляє під сумнів надійність конструкції



Фото 1 - Кінцевий результат



Фото 2 - Кінцевий результат



Вигляд на авто



Виглядає більш агресивно



Схожі компанії

«Шини та Диски»

Інтернет-магазин шин та дисків із мережею власних шинних центрів у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Проводимо індивідуальний підбір гуми залежно від потреб авто, аби максимально розкрити його потужні переваги. Доставимо замовлення у будь-який куточок країни за 1-3 дні. Повний асортимент шин та дисків шукайте за посиланням: https://shiny-diski.com.ua/uk/...
Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Mazdacx9 , #Порошкове фарбування
Ціна питання 10000 UAH, Пробіг 302333 км.
Опубліковано: 20 червня 11:01
Подія: 31 березня 13:11
1 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Автор Я їжджу на Mazda CX-9 (1G)
До речі кому цікава локація де робив реставрацію дисків, залишаю тут: Avtoserg, реставрація дисків, м. Хмельницький, пров. Тракторний, 23/1
20 червня 11:04