Всіх вітаю! Антихрому на моєму авто не було і не буде,тому вирішив встановити хром планку багажника,як на мене з нею вид ніби більш свіжіший,тут кожному своє)
Так як планка закриває більшу половину зображення з камери прийшлось докупити ще і OEM камеру від рестайлінга,в неї корпус трохи довший і все стає як потрібно🙂
За класні ніштяки,як завжди, дякую Юрі @Jorik_Petrovich
Реально кращий😉🤝
По установці все просто, немає сенсу описувати.
Всім добра!
1
1
1