Honda Accord (8G) (Sl)

12. Хром планка багажника і OEM камера рест

Я їжджу на Honda Accord (8G)
Alicante, Spain

Всіх вітаю! Антихрому на моєму авто не було і не буде,тому вирішив встановити хром планку багажника,як на мене з нею вид ніби більш свіжіший,тут кожному своє)

Так як планка закриває більшу половину зображення з камери прийшлось докупити ще і OEM камеру від рестайлінга,в неї корпус трохи довший і все стає як потрібно🙂


Новенька камера рест



За класні ніштяки,як завжди, дякую Юрі  @Jorik_Petrovich

Реально кращий😉🤝

По установці все просто, немає сенсу описувати.


Все працює 👌








Всім добра!

Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
#Задня камера
Опубліковано: 20 червня 00:00
6 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.
Отверстие которое вырезал по лекалу под камеру на планке, нормально совпало с камерой ?
20 червня 10:05
Автор Я їжджу на Honda Accord (8G)
John_1177
Отверстие которое вырезал по лекалу под камеру на планке, нормально совпало с камерой ?
John_1177, якщо в тебе рест кришка і отвір під камеру заводський то повинно стати все нормально,в моєму випадку прийшлось зробити десь на 1,5 мм більше в планці,тому що я під камеру пиляв дюрку сам і як не старайся ідеально як заводське не вийде,але на цих 1,5 можна зіграти і все стало як потрібно.
1
20 червня 10:24
Я їжджу на Honda Accord (8G)
🔥🔥🔥
20 червня 00:31
Автор Я їжджу на Honda Accord (8G)
Nik_Kh
🔥🔥🔥
Nik_Kh, 😉👍
20 червня 01:13
Красота💪
1
20 червня 00:13
Автор Я їжджу на Honda Accord (8G)
Jorik_Petrovich
Красота💪
Jorik_Petrovich, дякую 😉🤝
1
20 червня 01:12