Дієм по відкатаній схемі - послабити всі болти/гайки в ходовці, домонтувати передні стійки.
Діно ключ для правильних моментів затягування.
Шток в Монро товще ніж у Сакс.
Для нових амортів відповідно нові опорні подушки, пильники та відбійники.
Розібрана стара опорна подушка. Підшипника в ній не має.
З бруса вирізав підставки по 21 см під важіль для правильного затягування болтів/гайок підвіски.
Запчастини:
На загал вийшло в районі 22к грн.