Audi A4 (B9) (Аудос )

Чергове ТО

Я їжджу на Audi A4 (B9)
Київ, Україна

і так. З моменту останнього обслуговування


було зроблено:


заміна масла, пробіг був 118700. Міняв по причині промивки двигуна (треба було раніше, але графік роботи не дозволяв). Робив @Dynamic_workshop 

Quattro на решітку 


ВідПДРив вмятини.

(задня арка була пошкоджена при транспортуванні, в капот прилетів зимою лід з даху зустрічного транспорту)

До



Після



До



Після


скол спробую приховати згодом. 


Був поставлений відеореєстратор 

підгледів ідею в @dreW^. 
загалом продуктом задоволений. Знімає в 4к, якість зображення нормальна, якість звуку як на сіменсі С65. Розмову чутно нормально, але це і не професіональний мікрофон) 

До



Після



Після



Після


Ніч


День


Історія з помилкою по фазорегулятору не вирішив. Періодично в пробках круїз ригає. 
скоріше за все при наступному ТО будем міняти клапан або датчик. 

хімчистка своїми руками, ДО не фоткав, хоча треба було для порівняння. Після зими, або ще з Америки були якісь плями під сидінням. Побачив їх лише як стало тепло. 
пилосос Торнадор, хімія, три години часу, трохи пива і ще 1 пара рук і ось результат. Хімчистив хімією Koch PoleStar














Залишилось з того що хочу тонування, спойлер, включити функції (автодальній, зручна посадка, читання знаків, S приборка і тд). Антихром над вікнами в планах теж є, але для початку гляну як без нього. Може ще щось згадаю  P.S. Згадав. Полірування лобового, докупити деякий пластик


Реклама
Ремонт та обслуговування системи кондиціювання
Пробіг 121100 км.
Опубліковано: 19 червня 17:20
0 0 0

Коментарі

Щоб залишати коментарі, потрібно авторизуватись.