Купив оригінальний японський Pioneer замість встановленої китайської пародії на магнітолу.
Звук був жахливий, екран — увесь у подряпинах, а тачскрін майже не реагував на дотики.
І якось одного сонячного дня натрапив на OLX на цю магнітолу з розбірки. Вона встановлювалася на Nissan для японського ринку. Побачивши ціну — 1000 (одна тисяча) гривень, замовив без жодних роздумів.
Встановлення пройшло без проблем.
Салон розбирається інтуїтивно зрозуміло, єдине — довелося трохи пошукати контакт безпеки, адже в Японії під час руху «тикати» в магнітолу заборонено. Тому цей контакт довелося замкнути.
Після встановлення звук в автомобілі покращився в рази, а салон отримав ще трохи автентичності завдяки японським ієрогліфам на екрані.