Продовження теми з дисками, після встановлення диски були втоплені в арку досить глибоко, що псувало загальний вигляд авто. Тому для вирішення цієї проблеми замовив проставки +15 мм перед та +25 мм зад.
Але як виявилось після встановлення, мої заміри виявились трохи не точними) треба було брати на 1 см ширше, знов залишу на майбутнє..
В принципі стало краще, але не те що хотілось.